پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | خلبان منتقد: نتیجه بررسی‌ها چه شد؟ افکار عمومی منتظر شنیدن پاسخ سازمان‌های نظارتی هستند

تاریخ خبر: // کد خبر: 103510 // // // //


خلبان منتقد: نتیجه بررسی‌ها چه شد؟ افکار عمومی منتظر شنیدن پاسخ سازمان‌های نظارتی هستند

«امین امیرصادقی» کمک خلبانى شرافتمندی که محکوم به یک‌سال حبس شده :من از قوه قضاییه درخواست دارم عدالت اجرا شود. کافیست یک کارشناس دفاتر هواپیما را بررسی کند و فرد شاهد که خلبان پروازی بوده که آن پرواز را به خاطر نقض فنی هواپیما انجام نداده، که بعد با ایشان هم قطع همکاری شده را احضار کنند (کاپیتان ناصر حسینی). با بررسی این دو موضوع برای دادگاه کاملا مشخص می‌شود که حقایق چیست.


خلبان منتقد: نتیجه بررسی‌ها چه شد؟ افکار عمومی منتظر شنیدن پاسخ سازمان‌های نظارتی هستند

«امین امیرصادقی» کمک خلبانى شرافتمندی که محکوم به یک‌سال حبس شده، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سلام و درود به ملت شریف ایران، دفاعیه بنده در مورد شکایت هواپیمایی سپهران مبنی بر نشر اکاذیب علیه اینجانب در چهار صفحه در تاریخ ۹۷/۶/۴ تقدیم دادگاه گردید،

قاضی محترم با علنی کردن دادگاه موافقت نکردند. چند تن از همکاران بنده خوشبختانه با وجدان بیدار حاضر شدند که در دادگاه حضور پیدا کنند و شهادت دهند که تخلفات اعلامی وجود داشته، علاوه بر این از دادگاه درخواست کارشناسی کردم تا دفاتر هواپیما بازبینی شود و استعلامی هم بابت تخلفات اعلامی از سازمان هواپیمایی کشوری گرفته شود. باید ببینیم کدام‌ یک از درخواست‌های بنده را دادگاه عملی می‌کند.

من از قوه قضاییه درخواست دارم عدالت اجرا شود. کافیست یک کارشناس دفاتر هواپیما را بررسی کند و فرد شاهد که خلبان پروازی بوده که آن پرواز را به خاطر نقض فنی هواپیما انجام نداده، که بعد با ایشان هم قطع همکاری شده را احضار کنند (کاپیتان ناصر حسینی). با بررسی این دو موضوع برای دادگاه کاملا مشخص می‌شود که حقایق چیست.

سازمان هواپیمایی کشوری بیانیه‌ای چند روز بعد از مصاحبه‌ی‌ بنده در برنامه شبکه سوم سیما (حالا خورشید) در سایت این سازمان انتشار داد و در آن با وجود تخریب این جانب به مشارکت در نشر اکاذیب شرکت مذکور پرداخت که این خود برخلاف مقررات و قوانین جمهوری اسلامی است. به نقل از هواپیمایی سپهران عنوان کردند که بنده را معلم خلبان بوئینگ تایید نکرده در صورتی که این خود اکاذیبی بیش نیست و شکایت رسمی از این شرکت صورت گرفته است.

بنده قبل از سپهران با شرکت هواپیمایی دیگری به سیمولاتور رفتم و تایید شدم تا گواهینامه‌ای از سازمان هواپیمایی کشوری برایم صادر شد و بعد از آن هم یک‌بار با سپهران به سیمولاتور رفتم و تایید شدم. آن ها در دادگاه یکی از گریدهای پروازی من را آوردند که معلم با توجه به گزارش عمل کرد آن روز بنده، نمره (satisfactory) به معنای «رضایت‌بخش» را در نظر گرفته بود. این آقایان دست به هر کاری زدند تا تخلفات را انتشار ندهم. از تخریب بنده تا… اکنون سوال این‌جاست که چرا پس از گذشت چند ماه از اعلام تخلفات از جانب بنده، هنوز رسما این سازمان جوابیه‌ی بررسی تخلفات را اعلام نکرده و در بیانیه‌ی خود هم اعلام کرده که تخلفات بررسی می‌شود؟ اگر بررسی شده چه اقداماتی صورت گرفته؟

هنوز افکار عمومی نمی‌دانند چه برخوردی از جانب این سازمان نظارتی انجام شده. اعتقاد دارم که این حق مردم است و باید بدانند.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی آمدنیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو