پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | درگیری بر سر حجاب در پرواز هواپیمایی ماهان + ویدئو

تاریخ خبر: // کد خبر: 105834 // // // //


درگیری بر سر حجاب در پرواز هواپیمایی ماهان + ویدئو

درگیرى در یکى از پروازهاى هواپیمایى ماهان با دخالت به موقع گارد امنیت به پایان رسید.


درگیری بر سر حجاب در پرواز هواپیمایی ماهان + ویدئو

درگیرى در یکى از پروازهاى هواپیمایى ماهان با دخالت بموقع گارد امنیت به پایان رسید. گفته می شود که یکى از مسافران پرواز تهران-کرمان روز بیست و پنجم شهریور ساعت هشت و ده دقیقه که نیم ساعت هم تاخیر داشت، به خانمى که از دید او بدحجاب بوده است تذکراتى داده و در نهایت منجر به درگیرى بین مسافران شده است. موارد این چنینى بایستى در بیرون از هواپیما رسیدگى و حل و فصل شود و از این رو فرد شاکى به بیرون از هواپیما راهنمایی شد تا امنیت پرواز برقرار گردد.

در تکمیل این خبر یکی از مسافران همین پرواز می گوید :

“هواپیما در هلدینگ باند بود و من مسافر پرواز موردنظر بودم آن آقایی که درگیر شد را به بیزنس کلاس نبردند بلکه کنار درب L2 و امنیت پرواز نشاندند . اتفاقا امنیت پرواز با این شخص که نظم پرواز را برهم زده بود برخورد جدی کردند ،این پرواز هم چون پنج پیکر شهید را به کرمان می رساند باید حتما پرواز می کرد.

در این میان برای روشن شدن قضیه باید گفت که شخص به هیچ وجه به قسمت بیزنس نرفته است .حتی زمان نشستن برای اینکه درگیری پیش نیاید شخص را به جلو بردند تا جداگانه پیاده شده و مورد بررسی قرار گیرد. حتی بعد از نشستن پرواز، امنیت تا یک ساعت درگیر این مسئله بود.

به محض لندینگ، امنیت آن مرد را به جلو برد و با مسافرهای بیزینس پیاده کرد چون آن خانوم داشت به سمت جلو مى آمد که دوباره درگیر بشوند. برای همین برخی فکر کردند شخص مورد نظر در بیزنس نشسته است.

بعد از آن، در سالن می دیدم که امنیت شدیداً درگیر این مسئله بود و کروی پرواز کاری از دستشان بر نمی امد چون به محض این که آن شخص به جلو هدایت شد، پرواز در آرامش کامل قرار گرفت.
این اتفاق لحظه ایی رخ داد که هواپیما چاره ایی جز پرواز نداشت و احتمالاً تذکر این اقا هم به این جهت بوده که در پرواز شهید داریم و حرمت را حفظ کنید. ولی خوب رفتارشان فراتر از تذکر بود و تقریباً برخورد فیزیکى داشت که در شأن ان شخص نبود.
در کل هواپیمایی ماهان در این مسئله به هیچ وجه مقصر نبود چون همه مهماندران در موقعیت خودشان نشسته و اماده تیک اف بودند ولی با تدبیر به موقع و درست، کل پرواز با آرامش کامل صورت گرفت.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی اخبار هوانوردی کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو