پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروازهای مشهد فرودگاه پیام بلند نشده به زمین نشست

تاریخ خبر: // کد خبر: 107748 // // // //


پروازهای مشهد فرودگاه پیام بلند نشده به زمین نشست

در هفته های گذشته موج شروع پروازهای فرودگاه پیام از کرج به مشهد خبر خوشی بود که زایران البرزی را شاد کرد و در سطح شهر تبلیغات چشمگیری نیز انجام شد و در سطح استان نیز مسوولان سخن ها از این موضوع در مجامع بیان کردند، اما دیری نپایید که شادی زایران البرزی فروکش کرد و خبرها حاکی از این است که پروازهای کرج به مشهد لغو‌ شده است.


پروازهای مشهد فرودگاه پیام بلند نشده به زمین نشست

در این‌ خصوص علی گلوند رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری و آژانس های مسافرتی البرز اظهار کرد: متاسفانه هم اکنون پروازهای کرج به مشهد از فرودگاه بین المللی پیام لغو شده است.

گلوند ادامه داد: این امر در حالی رخ داد که دومین پرواز از مقصد کرج به مشهد که قرار بود چهارشنبه به مقصد مشهد و جمعه از مشهد به کرج صورت پذیرد که متاسفانه این پرواز که از کرج به مشهد و بالعکس قرار بود انجام شود، لغو شد.

وی افزود: قرار بود این پرواز از سوی شرکت هواپیمایی تابان انجام شود‌ که این شرکت در این خصوص پاسخگوی مردم نبوده و حتا هیچ پرواز جایگزینی برای آن‌پیش بینی نکرده است که این امر سبب سرگردانی زایران شده است.

این مسوول تصریح کرد: از سویی دیگر لغو این پروازها سبب خسارات فراوانی به دفاتر خدمات مسافرتی شده و وقتی پروازی لغو می شود دیگر کسی پاسخگوی رزرو هتلی که از سوی دفاتر گردشگری می شود نیست و این موضوع خسارت زیادی به رزرو کننده دفاتر گردشگری وارد ساخته است.

گلوند بیان کرد: متاسفانه معاونت پرواز فرودگاه پیام، نقص فنی را دلیل لغو پروازها اعلام کرده و هیچ کسی پاسخگوی خسارت و سرگردانی مسافران پرواز کرج- مشهد و خسارات ناشی از آن به دفاتر مسافرتی نیست.

منبع: شهروند البرز


دیدگاه خود را بنویسید

  1. مرتضی طهماسبی نوشته است:
    20:58 مورخه 26 آبا 97

    باسلام
    به غیر از یک پرواز که کنسل شد، هم اکنون هر هفته چهارشنبه و جمعه رفت و برگشت (مشهد-کرج-مشهد) در حال انجام است.برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو