پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دریافت گواهینامه بهره‌برداری هوایی (AOC) از سازمان هواپیمایی کشوری

تاریخ خبر: // کد خبر: 110285 // // // //


دریافت گواهینامه بهره‌برداری هوایی (AOC) از سازمان هواپیمایی کشوری

آرش خدایی قائم‌مقام سازمان هواپیمایی کشوری، آغاز فعالیت این شرکت را از نگاه اقتصادی و توسعه‌ای و دیگر رعایت الزامات و توصیه‌های سازمان که وظیفه انطباق قوانین و مقررات را به عهده دارد، تشریح کرد.


دریافت گواهینامه بهره‌برداری هوایی (AOC) از سازمان هواپیمایی کشوری

  شرکت هواپیمایی وارش موفق به دریافت گواهینامه بهره‌برداری هوایی (AOC) از سازمان هواپیمایی کشوری شد.به نقل از روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، پس از ممیزی‌های گسترده و بازرسی‌های مختلف در حوزه‌های عملیات پرواز، صلاحیت پرواز، ایمنی، امنیت هوایی و بازرگانی و تطبیق‌های صورت گرفته با الزامات و مقررات مربوطه از ابتدای سال توسط کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری، صبح امروز شرکت هواپیمایی وارش گواهینامه بهره‌برداری هوایی (AOC) خود را از قائم سازمان دریافت کرد.

در این جلسه آرش خدایی قائم‌مقام سازمان هواپیمایی کشوری، آغاز فعالیت این شرکت را از نگاه اقتصادی و توسعه‌ای و دیگر رعایت الزامات و توصیه‌های سازمان که وظیفه انطباق قوانین و مقررات را به عهده دارد، تشریح کرد و گفت: ازآن‌جایی‌که توفیقات شرکت‌های هواپیمایی به‌نوعی با موفقیت سازمان گره‌خورده است، لذا اهتمام به جامع بایسته‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و مدیریت بر تمامی بخش‌ها، نظارت کافی و مستمر می‌تواند بخشی از موفقیت‌های آتی را تضمین کند.

براساس این گزارش، بیس فعالیت و پروازهای این شرکت، شهر ساری تعیین‌شده و در حال حاضر دارای دو فروند هواپیماست، که طبق گفته مسئولان این شرکت پرواز این دو هواپیما به‌زودی آغاز و تا پایان سال 97، ناوگان شرکت هواپیمایی وارش به پنج فروند افزایش خواهد یافت.

در این جلسه معاون استاندارد پرواز و مدیرکل صلاحیت پرواز و مدیرکل عملیات پرواز سازمان نیز گزارشی از فرایند بازرسی‌های صورت گرفته از این شرکت را ارائه کردند.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو