پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی خط پروازی مستقیم گرگان – آکتائو توسط پویا ایر

تاریخ خبر: // کد خبر: 116321 // // //


راه اندازی خط پروازی مستقیم گرگان – آکتائو توسط پویا ایر

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: نخستین خط پروازی بین دو کشور ایران و قزاقستان در مسیر گرگان به آکتائو قزاقستان راه‌اندازی می‌شود.


راه اندازی خط پروازی مستقیم گرگان – آکتائو توسط پویا ایر

رامین آذری با بیان این که خط پروازی مستقیم بین ایران و قزاقستان در دستور کار فرودگاه بین المللی گرگان قرار گرفته است، اظهار داشت: هیچ پرواز مستقیمی بین دو کشور ایران و قزاقستان برقرار نیست و به زودی تجار، فعالان اقتصادی و مسافرین 2 کشور از طریق کشورهای همسایه و یا دیگر روش‌های حمل و نقل بین دو کشور تردد می‌کنند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان تصریح کرد: برقراری پرواز مستقیم بین 2 کشور بسیار حیاتی و از ضروریات توسعه روابط محسوب می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین دو کشور برقرار نیست و تجار، فعالان اقتصادی و مسافران 2 کشور از طریق کشورهای همسایه و یا دیگر روش‌های حمل و نقل بین دو کشور تردد می‌کنند.

آذری اظهار کرد: صبح امروز استاندار گلستان در رأس هیئتی از مدیران، تجار و فعالان اقتصادی و بازرگانی استان به قزاقستان سفر کرد. این سفر در جهت توسعه همکاری‌های تجاری، صنعتی، معدنی، کشاورزی، علمی آموزشی، فرهنگی و حمل‌ونقل و با هدف برقراری مناسبات اقتصادی بلندمدت، تقویت و گسترش روابط و همکاری‌های دوجانبه  انجام شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: با همکاری مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری امیدورایم پس از امضاء تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین 2 کشور، با برنامه‌ریزی و مذاکراتی که با یکی از ایرلاین‌های کشور داشتیم، بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به برقراری این پرواز اقدام کنیم.

وی اظهار کرد: برقراری پرواز بین 2 کشور ایران و قزاقستان توسط شرکت هواپیمایی”پویا ایر” خواهد بود.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو