پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پزشک پدیده مانع از فرود اضطراری پرواز در اصفهان!

تاریخ خبر: // کد خبر: 118225 // // //


پزشک پدیده مانع از فرود اضطراری پرواز در اصفهان!

بر اثر تکان های شدید هواپیمای پرواز اهواز شرکت آتا به هنگام برخاستن هواپیما، یک زن حدودا 60 ساله در انتهای راهروی هواپیما علائم حیاتی خود را از دست داده و در کف راهرو افتاد. پس از پیج سر مهماندار هواپیما برای استمداد پزشک در میان مسافران، پزشک همراه تیم فوتبال پدیده بر سر مسافر بدحال حاضر شد، با اطمینان دکتر زاده‌رحیم از شرایط پایدار بیمار، با فرودگاه اهواز جهت حضور آمبولانس پای پرواز هماهنگ شد تا برای انتقال این خانم به بیمارستان در اسرع وقت اقدام شود.


پزشک پدیده مانع از فرود اضطراری پرواز در اصفهان!

تیم فوتبال پدیده که ساعت 17 روز گذشته انتظار انجام پرواز خود به خوزستان را می‌کشید، سرانجام با یک ساعت تاخیر به مقصد اهواز به پرواز درآمد؛ پروازی پر از حادثه که پس از طی شدن لحظات التهاب‌آور به خیر و خوشی در نهایت در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

در حالی که تکان‌های شدید هواپیما در زمان برخاستن از زمین صدای فریادهای ناشی از ترس را در کابین پرواز به گوش می‌رساند، رفت و آمد عجیب میهمانداران پرواز به انتهای هواپیما در فاصله 10 دقیقه پس از بلند شدن پرواز، این ترس و دلهره را بیشتر کرد.

با پیج کردن سرمیهماندار برای استمداد از یک پزشک در میان مسافران، مشخص شد که یک زن حدودا 60ساله در انتهای راهروی هواپیما علائم حیاتی خود را از دست داده و در کف راهرو افتاده است.

مجید زاده‌رحیم، پزشک پدیده که دو هفته قبل هم جان هوادار فولاد را در ورزشگاه امام رضا (ع) نجات داده بود، در این لحظه وارد عمل شد و بلافاصله عملیات احیاء را با کمک میهمانداران در انتهای هواپیما شروع کرد تا بالاخره علائم حیاتی این مسافر بازگشت و مشخص شد که مسمومیت شدید غذایی و استرس پرواز باعث بروز این اتفاق بوده است.

کاپیتان پرواز که خود را به بالای سر این مصدوم رسانده بود، از پزشک پدیده خواست اگر شرایط بیمار را در ادامه نامناسب می‌بیند، از فرودگاه اصفهان درخواست فرود اضطراری کند اما با اطمینان دکتر زاده‌رحیم از شرایط پایدار بیمار، با فرودگاه اهواز جهت حضور آمبولانس پای پرواز هماهنگ شد تا برای انتقال این خانم به بیمارستان در اسرع وقت اقدام شود.

 

کاروان پدیده در سفر پرماجرای خود به اهواز در حالی که ساعت 8 شب به مقصد رسیده بود، با تصمیم کادر فنی شام خود را در شهر اهواز صرف کرد و سپس راهی مسجد سلیمان شد تا ساعت 23:30 وارد این شهر شود.

 

منبع: وانا نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو