پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | باند جدید فرودگاه رامسر راه اندازی می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 121377 // // //


باند جدید فرودگاه رامسر راه اندازی می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه و راه اندازی باند جدید فرودگاه رامسر عملیاتی می شود.


باند جدید فرودگاه رامسر راه اندازی می شود

محمد اسلامی با اشاره به دیدار و نشست شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم عباس آباد، رامسر و تنکابن در مجلس و فرمانداران غرب مازندران برای رسیدگی به مشکلات حوزه راه و شهرسازی گفت: غرب مازندران در حوزه های راه، پل و فرودگاه با مشکلاتی مواجه بود که دستور بررسی و رسیدگی و تسریع در اقدامات صادر شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به توسعه باند جدید فرودگاه رامسر تصریح کرد: توسعه باند جدید فرودگاه رامسر در برنامه این وزارتخانه قرار دارد و پس از انجام توافق مالی و تعیین قیمت کارشناسی عملیاتی می شود.

وی افزود: بین المللی شدن فرودگاه رامسر جزو برنامه هایی است که حداقل آن صدور ویزای فرودگاهی در این فرودگاه و پس از راه اندازی باند جدید با توجه به تعداد پروازها و ظرفیت فرودگاه تصمیم گیری می شود.

اسلامی گفت: پروژه کنار گذر ساحلی یکی از موارد مطرح شده توسط فرماندار رامسر بود که پس از بررسی راهکار آن اعلام می شود.

وی خواستار تسریع در روند کار خرابی های سیل اخیر در غرب مازندران شد و افزود: فرمانداران و شهرداران و تمامی دستگاه های اجرایی با تسریع در روند بازسازی نقاط آسیب دیده اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: برای تکمیل پروژه کنار گذر ساحلی رامسر، پروژه محور الموت به اشکور و اشکور به جنت رودبار، پروژه ورودی شهرستان رامسر، بازگشایی بازار چالکرود و پروژه آسفالت گلین طی در خواست نماینده مجلس و فرماندار رامسر دستورات لازم صادر شد.

اسلامی از پیگیریهای نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی دکتر شریعت نژاد و فرمانداران غرب مازندران نسبت به حل مشکلات منطقه تشکر کرد.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید

 1. علي گل محمدي نوشته است:
  23:44 مورخه 24 آبا 97

  با سلام
  توسعه مستقل همه فرودگاه ها در یک کشور به عنوان فرودگاه بین المللی به معنای انجام یک کار صحیح و اثربخش نمی باشد و بی تردید با سیاست های توسعه متوازن و پایدار حمل و نقل هوایی کشور مغایرت خواهد داشت . آنچه مهم و قابل بررسی است نقش هر فرودگاه در زنجیره فرودگاهی کشور می باشد و در تدوین و تعریف این زنجیره است که تصمیم گرفته می شود هر فرودگاه تا چه میزان باید توسعه یابد تا از توجیه فنی و اقتصادی قابل قبول برخوردار گردد.
  فرودگاه رامسر نیز علاوه بر مشکلات متعدد اجرایی و عملیاتی که پیش روی خود دارد و حل آنها مستلزم تأمین مالی قابل توجهی می باشد، از نظر اینجانب به عنوان کارشناس هوانوردی ضرورتی به توسعه مورد نظر مقامات سیاسی منطقه نداشته و ضرورت دارد به تدوین یک طرح کسب و کار ( Business Plan) مبادرت ورزیده و با رعایت صرفه اقتصادی ، کارکرد تجاری درستی برای آن تعریف شود وگرنه با دستورها و فرمایشات سیاسی راه به جایی نخواهد برد.
  به امید موفقیت های چشمگیر در صنعت هوانوردی کشور.
  زنده و پاینده باد ایران
  علی گل محمدی- کارشناس هوانوردیبرچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو