پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز تهران بوشهر، بالاخره به مقصد رسید

تاریخ خبر: // کد خبر: 127695 // // // //


پرواز تهران بوشهر، بالاخره به مقصد رسید

پرواز تهران بوشهر که بخاطر شرایط بد جوی و بارش شدید باران اجازه فرود در فرودگاه بوشهر را نداشت در فرودگاه شیراز بر زمین نشست.این هواپیما ساعت 10 و 22 دقیقه سه شنبه فرودگاه شیراز را به مقصد بوشهر ترک کرد.


پرواز تهران بوشهر، بالاخره به مقصد رسید

**پرواز تهران-بوشهر در شیراز نشست:

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: شرایط بد جوی و بارش شدید باران اجازه فرود پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس مسیر بوشهر- تهران در فرودگاه بوشهر را نداد و این هواپیما در فرودگاه شیراز نشست.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد در غالب نقاط استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به رگباری بودن بارش‌ها  احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در برخی نقاط دور از انتظار نیست.

فرج‌اله شکوهی‌پور با بیان اینکه این موج بارشی اوایل روز چهارشنبه استان بوشهر را ترک می‌کند خاطر نشان کرد: سامانه بارشی دیگری از روز جمعه دوم آذرماه وارد استان بوشهر می‌شود که انتظار می‌رود به طور متناوب تا اواسط هفته آینده در استان فعال باشد.

وی مواج شدن خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با تداوم وزش باد شدید شمال غربی تا روز چهارشنبه خلیج فارس به‌ویژه سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر مواج و متلاطم  است که توصیه می‌شود در هنگام دریانوردی ملاحظات ایمنی مد نظر قرار گیرد.

در همین حال مدیر روابط عمومی فرودگاه‌‌های استان بوشهر از فرود هواپیما بوشهر تهران در فرودگاه شیراز خبرداد و گفت: هواپیمای پرواز تهران – بوشهر به علت شرایط بد جوی در فرودگاه شیراز به زمین نشست.

رضا معمار تصریح کرد: پرواز هواپیمایی زاگرس مسیر تهران -بوشهر به سبب شرایط نامساعد جوی بوشهر به سمت فرودگاه شیراز تغییر مسیر داد و در فرودگاه شیراز به زمین نشست.

وی با بیان اینکه پس از بهبود وضعیت هوا، مسافران این پرواز به فرودگاه بوشهر منتقل می‌شوند افزود: پرواز آسمان تهران به بوشهر ساعت 9 صبح در فرودگاه بوشهر به زمین نشست و 40 دقیقه بعد در مسیر بوشهر به تهران پرواز کرد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌‌های استان بوشهر افزود: پرواز هواپیمایی زاگرس مسیر تهران -بوشهربر اساس برنامه باید ساعت 7:15 دقیقه در فرودگاه بوشهر به زمین می‌نشست و ساعت 8:15 دقیقه بوشهر را به مقصد تهران ترک می‌کرد که اکنون مسافران مسیر بوشهر به تهران در فرودگاه بوشهر منتظر هستند.

 

**پرواز تهران – بوشهر، فرودگاه شیراز را ترک کرد:

پرواز تهران به بوشهر که به دلیل شرایط نامساعد جوی بوشهر در فرودگاه شیراز به زمین نشست، ساعت 10 و 22 دقیقه سه شنبه فرودگاه شیراز را به مقصد بوشهر ترک کرد.احسان استوار مدیر روابط عمومی فرودگاه های استان فارس گفت: این هواپیما پس از حدود سه ساعت توقف در فرودگاه شیراز به دنبال بهبود شرایط جوی فرودگاه بوشهر به سمت بوشهر به پرواز درآمد.

این پرواز با شماره 4024 مربوط به هواپیمایی زاگرس بود.

 

منبع:

خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری تسنیم

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو