پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سه قطب موجود در فرودگاه باید همانند یک ساعت کار کنند

تاریخ خبر: // کد خبر: 127792 // // //


سه قطب موجود در فرودگاه باید همانند یک ساعت کار کنند

معاون هماهنگ کننده یگان حفاظت فرودگاه های کشور گفت:همه اذعان دارند کار تشکیلاتی فرودگاه مانند یک ساعت است و سه قطبی که رد فرودگاه قرار دارد همانند یک ساعت هستند که باید در کنار یکدیگر فعالیت کنند .


سه قطب موجود در فرودگاه باید همانند یک ساعت کار کنند

پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان در محل فرودگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد .

در این مراسم از زحمات ارسلان محمدپور فرمانده سابق یگان حفاظت هواپیمایی استان کرمان تقدیر و تشکر کردند و داود حاجی آبادی به عنوان فرمانده یگان هواپیمایی استان کرمان منصوب شدند .
سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم اظهار داشت : از زحمات و تلاش های برادر عزیز محمدپور به جهت تلاش ها و هماهنگی هایی که در بخش های مختلف انجام داده اند تشکر می کنیم .

وی گفت : امیدواریم فرمانده جدید در کارشان موفق باشند زیرا رده های سپاه در استان هماهنگی های لازم را با مدیریت جدید یگان خواهند داشت .

ابوحمزه خاطر شنان کرد : از زحمات مدیریت فرودگاه و پلیس فرودگاه و حراست و مجموعه هیا دیگر فرودگاه که شاهد هماهنگی آن ها هستیم تشکر می کنیم .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به نقش خانواده ها در موفقیت فرماندهان یگان عنوان داشت : پشت هر مرد موفقی همواره یک زن موفق قرار دارد که تمامی کمی و کاستی ها را تحمل کرده اند و امیدواریم در تمامی مراحل زندگی موفق باشند .

همچنین قاسمی معاون هماهنگ کننده یگان حفاظت فرودگاه های کشور ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت آغاز هفته بسیج اظهار داشت : همه اذعان دارند کار تشکیلاتی فرودگاه مانند یک ساعت است و سه قطبی که رد فرودگاه قرار دارد همانند یک ساعت هستند که باید در کنار یکدیگر فعالیت کنند .

وی گفت : این همکاری ها سبب می شود تا یان چرخش دنده ها کار را به خوبی پیش ببرند .

قاسمی خاطر نشان کرد :  همه ما آمده ایم تا آسایش را بریا مردم فراهم کنیم و از زحمات شبانه روزی ارسلان محمدپور تشکر می کنیم و سرهنگ داوود حاجی آبادی که دارای تجربه بالا در فرودگاه است را منصوب می کنیم .

در ادامه قاسم زاده مدیر کل فرودگاه های استان کرمان افزود : امیدواریم محیط کاری را طوری تعریف کنیم که ایجاد وحدت و رضایت مندی مردم  از نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود چرا که مردم ولی نعمتان نظام هستند .

وی گفت : اگر مردم رنجشی از ما داشته باشند بریا ما مشکل و گران سنگ است .

 

انتهای پیام/

 

منبع : دانا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو