پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امیر کبیر

تاریخ خبر: // کد خبر: 12914 // // //


امیر کبیر

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر به شناسه ملی‌ ۱۰۳۲۰۷۹۳۷۷۳ واقع در سعادت آباد تهران به کد پستی ۱۹۹۸۶۳۵۳۲۶ و شماره تماس ۰۲۱۲۶۷۶۵۲۲۹ و ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰ و ۰۲۱۲۲۱۴۰۲۴۰ و همچنین خط ویژه ۱۸۱۵ به مدیریت عامل جناب اقای امیر رحیمی در حال ارائه خدمات گردشگری، تور و بلیط‌های پروازی به مسافران گرامی‌ می‌باشد. یک دهه تلاش، تجربه


امیر کبیر

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر به شناسه ملی‌ ۱۰۳۲۰۷۹۳۷۷۳ واقع در سعادت آباد تهران به کد پستی ۱۹۹۸۶۳۵۳۲۶ و شماره تماس ۰۲۱۲۶۷۶۵۲۲۹ و ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰ و ۰۲۱۲۲۱۴۰۲۴۰ و همچنین خط ویژه ۱۸۱۵ به مدیریت عامل جناب اقای امیر رحیمی در حال ارائه خدمات گردشگری، تور و بلیط‌های پروازی به مسافران گرامی‌ می‌باشد.

یک دهه تلاش، تجربه و فعالیت مســتمر در صنعت توریســم و گردشگری شرکت خدمات مسـافرتی‌ امیرکبیـر را حمایت مینماید. ارائه تور‌هــای تک و ترکیبی‌ در کشـــور‌های خاور میانه، آسیا شرقی‌ و اروپا، از جمله ایتــــالیا، فرانسه، هلند، اسپانـیا، بلغارستان، ترکیه، امارات متحـده، سریلانکا، تایلند، مالزی، هند و چین به متقاضــیان عزیز و گرامی‌ از خدمات همـیشگی این شرکت می‌باشد. کار شناسان مجرب، حرفه‌ای و متخصــص امیر کبیر از میان بهترین‌های این صنعت برگزیده شده و با حمایت واحد‌های پشتیبانی مدیریتی، آموزشی‌، مالی‌ و آی تی در ارائه خدمات مسافرتی‌ همواره پیشرو و موفق بوده اند.

شایان ذکر است امیر کبیر به سبب مالــکیت دفتر کاری خود در محدوده‌ ســعادت آباد شـهر تهـران، همـواره موقعیتی ثابت داشته و میزبان همیشگی‌ مشتریان وفادار خود می‌باشد. به منظور خدمات رسانی هرچه بیشتر به مشتریان، واحد پشتیبانی‌ این شرکت در طبقه فوقانی دفتر فروش در حال پشتیبانی‌ و خدمات رسانی می‌باشد.

آموزش، یادگیری و به اشتراک گذاشتن مستــمر تجربیات کاری بین همــکاران امیرکبیر، از اصــلی‌‌ترین دلایل پیشرفت‌های متداول این شرکت در صنعت توریسم و گردشگری بوده است. بهره وری از افراد متخصص، با تجربه و قابل اعتماد در مجموعه‌ای با مدیریت پر تلاش، با برنامه، حامی‌ و مبتکر که با روابط عمومی بالای خود پیـش از مدیریت تیم به رهبری آن می‌‌اندیشد همـــواره تیم امیر کبیر را به سمت جلو سوق داده است امیر کبیر مشتری مداری را در راس امور حرفه‌ای خود قرار داده و این اصل را باور می‌دارد.
فروش تور‌های مسافرتی‌

کارشناسان بازار یابی‌ امیر کبیر با بررسی‌ و تحلیل تور‌های موجود، روزانه معتبر‌ترین و اقتصادی‌ترین پکیج‌ها را انتخاب و هر تور را به کارشناس مخصوص و مجرّب آن ارائه میدهند. لیست تهیه شده در اختیار واحد آی تی قرار گرفته و در وب سایت شرکت، فضای مجازی و صفحات اجتماعی و همچنین در قالب پیامک برای متقاضیان تور‌های گردشگری معرفی‌ میگردد. کارشناسان با در نظر گرفتن کامل شرایط متقاضی و پس از بررسی‌ تمامی نکات، تور مناسب را تهیه و آن را به صورت قرارداد به ایشان ارائه میدهند. متقاضی پس از تائید قرار داد پرداخت‌های لازم را در واحد مالی انجام داده و کارشناس فروش باقی‌ ماندهٔ مراحل را تکمیل مینماید.

تور‌های اروپایی و ویزای شنگن

شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر مفتخر است با اجرای تور‌های اروپا از کـــشور ایتالیا و با پرواز‌های مستقیم شرکت آلیتالیا و ماهان متقاضیان این تور پرطرفدار را همراهی نماید. اخذ ویزای شنگن، تهیه پرواز‌ها و ترانسفر‌های داخلی‌ و همچـــنین رزرو هتل‌های مناسب در شهر‌های مقصد توسط کارشناسان متخصص از جمله خدمات امیر کبیر در این تور می‌باشد.


دیدگاه خود را بنویسید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو