پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تغییر در قوانین جرایم بلیط پروازهای داخلی هواپیمایی معراج

تاریخ خبر: // کد خبر: 132079 // // //


تغییر در قوانین جرایم بلیط پروازهای داخلی هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج بخشنامه ای را در خصوص اطلاع رسانی به دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و مسافران به منظور تغییر تاریخ و کنسلی بلیط های این ایرلاین، از تاریخ، شرایط و قوانین کلاس های پروازی در مسیرهای داخلی صادر نموده است.


تغییر در قوانین جرایم بلیط پروازهای داخلی هواپیمایی معراج

قابل توجه کلیه دفاتر محترم خدمات مسافرتی و گردشگری

بدینوسیله به اطلاع می رساند، هواپیمایی معراج جهت اطلاع در امر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط های این ایرلاین، از تاریخ شرایط قوانین کلاس های پروازی در مسیرهای داخلی را به شرح ذیل تغییر داده است:

تمام جریمه ها از مبلغ فیر بلیط محاسبه خواهد شد.

هرگونه تغییر و یا استرداد در کلیه کلاس های نرخی از زمان صدور تا 4 ساعت قبل از پرواز با کسر درصد عنوان شده قابل اجرا خواهد بود.

با مجاز مسافر در کابین اکونومی 20 کیلوگرم و در کابین بیزینس کلاس 30 کیلوگرم است و نوزاد 10 کیلوگرم می باشد.

بموجب ند 7-3 توافقنامه دوازده جانبه شرکت های هواپیمایی داخلی (هما، آسمان، ماهان، کیش ایر، قشم ایر، نفت ایران، آتا، معراج، تابان، اترک و کاسپین) در خصوص استرداد بلیط آن دسته از مسافران که پرواز خود را از دست داده اند موارد ذیل ضروری است.

1-بلیط الکترونیک و کاغذی آن دسته از مسافرانی که پرواز داخلی اولی و یا پرواز دوم خود را به علت تاخیر بیش از دو ساعت و یا ابطال پرواز اول و یا پرواز دوم که قرار بوده است توسط یکی از یازده شرکت طرف توافق انجام شود از دست داده اند از هرگونه کسر هزینه ابطال بلیط معاف خواهند بود مشروط به اینکه تاریخ صدور این بلیط قبل از تاریخ پرواز باطل شده باشد. (فیم)

2-درصورتی که مسافر پرواز کانکشن شرکت معراج را دارد و شرکت مسیر اولیه کنسل با تاخیر داشته باشد با ارائه بلیط ممهور شرکت مقابل در فاصله پروازی 24 ساعت قابل استرداد است.

3- شرکت هواپیمایی مربوطه در صورت تاخیر و یا باطل کردن پرواز معراج موظف است بلیط مسیر ابطالی مسافران خود را ممهور به ابطال پرواز نموده تا از سوی مسافر به منظور عدم کسر هزینه ابطال بلیط ادامه مسیر و یا برگشت خود به شرکت هواپیمایی دومی ارائه دهد.

ضمناً در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر خواهشمند است با شماره تلفن 02163266 از ساعت 8:00 الی 7:00 شب و پنج شنبه های از 9:00 الی 13:00 بغیر از روزهای تعطیل تماس حاصل فرمایید.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی اخبار هواپیمایی ها ، هتلها ، گردشگری و  جهانگردی، https://t.me/aircir/10009


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو