پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نتایج انتخابات انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 135538 // // //


نتایج انتخابات انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران

نوبت دوم مجمع عمومی انجمن صنفی دفاتر و شرکتهای سفر هوایی، گردشگری و زیارتی استان تهران در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد و این انجمن، پنجمین هیات مدیره خود را شناخت.


نتایج انتخابات انجمن صنفی دفاتر سفر و گردشگری استان تهران

در این نشست که عصر دوشنبه با حضورِ مدیرانِ دفاتر و شرکتهای عضوِ این انجمنِ صنفی برپا شد، نخست، هیئتِ مدیره گزارشی از عملکردِ خود را در دوره‌ی پیشین به اطلاع حضار رساند، و سپس بازرسان نیز به بیانِ گزارشِ مالی دوره‌ای که گذشت پرداختند. پس از این، اعضای تازه هیئتِ مدیره و بازرسان برای دورِ جدید انتخاب شدند. در پایان هم اعضای انجمنِ صنفیِ دفاتر سفر و گردشگریِ استانِ تهران به رایزنی و تصمیم‌گیری در زمینه‌ی امورِ جاریِ صنفِ خود پرداختند و موادی چند از اساسنامه‌ی صنف را نیز اصلاح کردند.
رضا اباذری، رئیس هیئت مدیره‌ دو دوره‌ی پیشین انجمن دفاتر خدماتِ مسافرتی و جهانگردی و زیارتی استانِ تهران، یک روز پیش از انتخابات، از اعتمادِ اعضای انجمن به خود، آن‌هم در بحرانی‌ترین شرایط این صنف، سپاسگزاری کرد و به دلایلِ شخصی و شغلی و نیز صنفی از عضویت در هیئت مدیره‌ی این انجمن کناره‌گیری کرد. او عملکردِ انجمن و همکارانش در هیئتِ مدیره را موفق و تأثیرگذار و در راستای وفاقِ صنفی و رفعِ فاصله‌ها دانست، و به مدیرانِ این صنف توصیه کرد که در انتخابِ خود با دقت و وسواس کسانی را برگزینند که پیشینه‌ی فعالیتِ مثبت در امورِ تشکلها و نیز ریشه و وابستگی در انجمنِ تهران داشته باشند، و افزون بر این، در ایستادگی دربرابرِ زیاده‌خواهیها شجاعت به خرج دهند. همچنین، با فناوری و دانشِ روز همراه بوده، در ارتباطِ خرد و کلان تبحر داشته و به قوانین و موضوعاتِ آن چیره باشند. همچنین کسی که انتخاب می‌کنند توسعه‌گرا و اهلِ تعامل، با ادب، افتاده و پاسخگو باشد، نیز در ناملایمات شکیبا و روحیه‌ی از خود گذشتگی داشته همچنین از پیشینه‌ای روشن و شفاف برخوردار باشد.
گفتنی است که در انتخاباتِ هیئت‌ مدیره‌ی مجمعِ عمومیِ ۹۷ انجمنِ صنفیِ کارفرمایانِ دفاترسفرِ هوایی، گردشگری و زیارتیِ استان تهران ۲۲ تن نامزد شدند: محمد امینی (نیلگام سفر)، امید نیکوکار (امیدان پرواز)، مرضیه پورآقایی باغمیشه (آتاگشت)، فرهاد حبیبی (مدیرانِ سفرهای خاطره‌انگیز)، یعقوب قاسمی (ایران‌مرکز)، محمودرضا حاجی ‌نصراله (نسیم بهشت امین)، محمد مظفری فراز (پیام توسعه صبا)، سعید گورانی (سفر بخیر)، مصطفی عباسی سروی (ایرانیان جورتی پارس)، حسین شرعی اسکویی (لاچین سیر)، محمد میررضایی (آیسان پرواز پارس)، امیرپویان رفیعی شاد (پرسپولیس)، بهروز صفری (آیسا سفر قرن)، محسن مرادی‌خواه (چکاوکِ آسمانِ آبی)، مجید مقیسه (بالابان سیر)، حسین فرقانی (الهام سیر)، تقی حسین‌زاده (سرزمینِ چهارفصل)، رضا سیدآقاخان (الیاد گشت)،حمیدرضا آقاعلی طاری (کارن پروازِ پارسیان)، آمنه شاهچراغی (عرشیا گشتِ پارس)، امیر هاتفی (غزال درواز) و ناهید رکوعی (آذین‌گشت). از میان این نامزدها افراد ذیل به عنوانِ اعضای هیئت مدیره برگزیده شدند:
اعضای اصلی هیات مدیره:
امیرپویان رفیعی شاد با 278 رای
امیر هاتفی با 277 رای
ناهید رکوعی با 269 رای
مصطفی عباسی سروی با 262 رای
محمد امینی با 239 رای
تقی حسین زاده با 228 رای
یعقوب قاسمی با 222 رای
اعضای علی البدل :
بهروز صفری نخعی با 128 رای
حسین شرعی اسکویی با 127 رای

برای شرکت در انتخابات بازرسانِ مجمعِ عمومی نیز علی شفیع بیک (آمیتیس بالِ پارس)، حسین الهی (گردشگرانِ سرزمینِ رویاهای طلایی)، مسعود سرخه‌ای (دنیای امروزِ سفر)، سعید زرینی‌ (ندای زرینِ پرواز)، سعید بهمن‌پور (آسان هجرت)، ناصر امینیان (بعثت سیرِ ایرانیان) و معصومه مهدوی (ارس) نامزد شدند که از میان آنها این افراد به عنوانِ بازرس انتخاب شدند:
بازرسان اصلی:
سعید بهمن پور با 255 رای
مسعود سرخه ای با 253 رای
بازرس علی البدل:
علی شفیع بیک با 124 رای

پیام تبریک حرمت اله رفیعی تبریک به جناب آقای رفیعی شاد به مناسبت انتخاب ایشان

پیام تشرک حرمت اله رفیعی به جناب آقای رضا اباذری جهت زحمات چندین ساله ایشان

 

منبع: سایت مردم سالاری  ///  کانال تلگرامی اخبار هواپیمایی ها، هتلها، گردشگری و جهانگردی، https://t.me/aircir/10080,10081


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو