پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آتش گرفتن موتور هواپیما و فرود اضطراری؛سانحه برای پرواز تهران- کرمانشاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 152168 // // // // //


آتش گرفتن موتور هواپیما و فرود اضطراری؛سانحه برای پرواز تهران- کرمانشاه

پرواز شماره ۵۶۳۲ آتا ایر که قرار بود پنجشنبه (۲۷ دیماه) راس ساعت ۱۸:۵۵ از تهران به کرمانشاه بیاید، به دلیل اعلام نقص فنی به ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه موکول شد که در ادامه بازهم با اعلام تاخیر به دلیل نقص فنی، ساعت پرواز ۲۳:۱۰ دقیقه اعلام شد.


آتش گرفتن موتور هواپیما و فرود اضطراری؛سانحه برای پرواز تهران- کرمانشاه

یکی از مسافرین پرواز تهران به کرمانشاه در تماسی تلفنی گفت: پرواز شماره ۵۶۳۲ آتا ایر که قرار بود پنجشنبه (۲۷ دیماه) راس ساعت ۱۸:۵۵ از تهران به کرمانشاه بیاید، به دلیل اعلام نقص فنی به ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه موکول شد که در ادامه بازهم با اعلام تاخیر به دلیل نقص فنی، ساعت پرواز ۲۳:۱۰ دقیقه اعلام شد.
وی ادامه داد: راس ساعت ۲۳:۱۰ دقیقه مسافرین سوار هواپیما شدند که اعلام شد سطح باند پرواز باید یخ زدایی شود که بازهم یکساعت منتظر ماندیم، نهایتا خلبان پرواز ۵۶۳۲ آتا ایر شروع به حرکت کرد که در لحظه بلندشدن هواپیما، لاستیک جلو و موتور هواپیما آتش گرفت و با لطف خدا و مهارت خلبان هواپیما مجددا روی زمین نشست. این مسافر پرواز ۵۶۳۲ آتا ایر ادامه داد: پس از توقف کامل، بیش از نیم ساعت در هواپیما محبوس بودیم به طوری که جیغ و داد و غش کردن یکی از مسافرین، جو سنگینی را ایجاد کرده بود اما به ما اجازه بیرون رفتن از هواپیما را نمی دادند. وی ادامه داد: بعد از یکساعت مجددا به داخل سالن فرودگاه مهرآباد برگشتیم و قرار شد پرواز شماره ۵۷۱۰ آتا ایر راس ساعت ۶ صبح را به ما اختصاص دهند که متاسفانه بدون هیچ دلیلی، این پرواز را به ارومیه اختصاص دادند و ما همچنان بلاتکلیف و بدون حتی یک
معذرت خواهی ساده از سوی مسوولین در سالن فرودگاه مهرآباد ماندیم. این مسافر پرواز تهران- کرمانشاه گفت: متاسفانه برخورد مسوولین فرودگاه و هواپیمایی آتا ایر بسیار بد بود و با تمسخر و پوزخند با ما صحبت می کردند. حتی محل خوابی در نمازخانه فرودگاه مهرآباد هم به ما اختصاص ندادند. وی افزود: در نهایت پس از ۲۰ ساعت معطلی در فرودگاه مهر آباد، ما مجبور شدیم با هزینه شخصی خودمان اتوبوس گرفته و به کرمانشاه بیاییم. این مسافر که از پزشکان استان کرمانشاه هستند از عدم پاسخگویی مسوولین و نمایندگان استان در مجلس (درپی تماس های مکرر تلفنی) گلایه کرد.

منبع : باختر


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو