پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شرفبافی رفتنی شد/ مدیر عامل جدید هما کیست؟ + تکذیبیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 153255 // // // //


شرفبافی رفتنی شد/ مدیر عامل جدید هما کیست؟ + تکذیبیه

در حالیکه برخی منابع خبری از قطعی شدن رفتن فرزانه شرفبافی از هما و جایگزین شدن کاپیتان حسن قاسمی، معاون و عضو هیات مدیره هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به جای ایشان خبر دادند، مدیرکل روابط عمومی وزارت راه خبر تغییر مدیرعامل ایران ایر را تکذیب کرد.


شرفبافی رفتنی شد/ مدیر عامل جدید هما کیست؟ + تکذیبیه

بالاخره شایعات درباره رفتن فرزانه شرفبافی، مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به حقیقت پیوست.

بعد از کناره‌گیری عباس آخوندی از وزارت راه و شهرسازی، یکی از مدیرانی که بیش از سایرین از تغییر او سخن گفته می‌شد، مدیرعامل هما بود.

در همین راستا یک منبع آگاه به تین نیوز گفت که رفتن فرزانه شرفبافی از هما قطعی شده و کاپیتان حسن قاسمی، معاون و عضو هیات مدیره هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جایگزین او خواهد شد.
شرفبافی در دوران کوتاه مدیریت خود بر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مسائل مختلفی از جمله برجام و چالش خرید هواپیماهای کوتاه‌برد و … را تجربه کرد.

کاپیتان حسن قاسمی نیز که تا کنون معاونت عملیات هوانوردی ایران ایر را عهده‌دار بود؛ علاوه بر تخصص در این حوزه، به دلیل پروازهای متفاوتش در شبکه‌های اجتماعی و از سوی مسافران چهره‌ای محبوب معرفی شده است و در همین باره گفتگوهایی با او در رسانه‌ها انجام شده است.

به زودی گزارش‌هایی از سوابق کاپیتان قاسمی در حوزه هوانوردی و همچنین بررسی کارنامه فرزانه شرفبافی در تین منتشر خواهد شد.

پیرو اخبار منتشر شده در خصوص تغییر مدیرعامل ایران ایر مدیرکل روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد که مدیرعامل ایران ایر تغییر نخواهد کرد.

سید قاسم بی نیاز افزود: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای جابجایی یا تغییر مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر وجود ندارد و فرزانه شرفبافی در این سمت به کار خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: متاسفانه برخی رسانه ها اقدام به انتشار اخبار خلاف واقع کرده اند که به هیچ عنوان صحت نداشته و وزیر راه و شهرسازی برنامه ای برای تغییر مدیر عامل ایران ایر ندارد.

فرزانه شرفبافی مدیر عامل فعلی ایران ایر از سال 1396 و با حکم عباس آخوندی، وزیر وقت راه و شهرسازی به این سمت منصوب شد. پیش از او فرهاد پرورش مسئولیت مدیریت ایران ایر را بر عهده داشت.

منبع : تین نیوز /// ایسنا

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو