پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام شرفبافی مدیرعامل هما خطاب به هماییان

تاریخ خبر: // کد خبر: 153509 // // // //


پیام شرفبافی مدیرعامل هما خطاب به هماییان

پیام خانم فرزانه شرفبافی رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما” خطاب به هماییان به مناسیت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به پاس از همدلی و همیاری کارکنان هواپیمایی هما ؛


پیام شرفبافی مدیرعامل هما خطاب به هماییان

پیام خانم فرزانه شرفبافی رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما” خطاب به هماییان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به پاس از همدلی و همیاری کارکنان هواپیمایی هما ؛

همکاران و همراهان عزیز
همائیان گرانقدر

با سلام

در طی حدود شش دهه فعالیت “هما”، پستی ها و بلندی های زیادی را به چشم خود دیده ایم و همواره با اتکا به توان و تخصص نیروهای با ارزشی چون شما بر مشکلات فائق آمده ایم.

اکنون نیز که در آستانه ی چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم، تاریخ پرافتخار “هما” نشان از همدلی نسل های مختلف همکاران دارد.

“هما”ییانی که در طول زمان حیات شرکت ثابت نموده اند در شرایط سخت یار و یاور یکدیگر و “هما”ی عزیز بوده اند و رویارویی با مشکلات برای آن ها مایه سربلندی و افتخار شده و به فرموده ی رهبر معظم انقلاب ؛ «اگرچه تحریم ها مشکلاتی را بوجود آورد اما موجب شد توجه ما به ظرفیت ها و توانایی های داخلی معطوف شود و به همین علت امروز به رغم خواست دشمن، ایران، به مراتب قوی تر و مقتدرتر از سال های اول انقلاب است.»

اگر بناست امروز “هما” در ماموریت هایش موفق باشد، نیاز به همبستگی، همدلی واتفاق نظر بین همه ی ارکان شرکت دارد. همه اجزا شرکت لازم است درکنار هم با اتفاق نظر و با وحدت کلمه حرکت کنند. اگر طرفدار بالندگی “هما” هستیم باید با یکدیگر یک صدا باشیم. اگر هم مشکلاتی داریم در خانواده بزرگ “هما” حل نماییم.

از همه ی شما “هما”ییان عزیز می خواهم همچون گذشته دست در دست یکدیگر این گوهر ارزشمند را که از پیشکسوتان خود تحویل گرفته ایم در اوج حفظ نموده و ثابت نماییم، “هما” با قدرت ایستاده است و برای تعالی خود و آسایش و رفاه ملت شریف ایران از جان مایه خواهد گذاشت.

فرزانه شرفبافی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی IranAirChannel


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو