پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اعتماد به متخصصان داخلی و دستاوردهای خوب ملی

تاریخ خبر: // کد خبر: 157002 // // //


اعتماد به متخصصان داخلی و دستاوردهای خوب ملی

به گزارش روابط‎عمومی فرودگاه مهرآباد، در پی تلاش مهندسان و متخصصان اداره الکترونیک فرودگاه مهرآباد در مهندسی معکوس و راه‎اندازی دوباره رادار این فرودگاه از آنها تقدیر شد. در این مراسم معاون عملیات هوانوردی، پیرامون مسائل و مشکلات تحریم‎های ظالمانه بین‎المللی به نقش موثر و سازنده مهندسان الکترونیک هواپیمایى در خنثی‎سازی این تحریم ها اشاره کرد.


اعتماد به متخصصان داخلی و دستاوردهای  خوب ملی

معاون عملیات هوانوردی در جمع مهندسان ومتخصصان اداره الکترونیک فرودگاه مهرآباد گفت: اعتماد به متخصصان داخلی همیشه در طول سال‎های گذشته دستاوردهای ملی خوبی برای ما داشته است. به گزارش روابط‎عمومی فرودگاه مهرآباد، در پی تلاش مهندسان و متخصصان اداره الکترونیک فرودگاه مهرآباد در مهندسی معکوس و راه‎اندازی دوباره رادار این فرودگاه از آنها تقدیر شد. در این مراسم معاون عملیات هوانوردی، پیرامون مسائل و مشکلات تحریم‎های ظالمانه بین‎المللی به نقش موثر و سازنده مهندسان الکترونیک هواپیمایى در خنثی‎سازی این تحریم ها اشاره کرد و تلاش همه همکاران الکترونیک را در خودکفایی و تعمیرات و نصب سیستم‎های جدید ستود و گفت: این امر آغازی برای کسب اعتماد به تخصص بومی برای نیل به جامعه آرمانی خود کفا است و با وجوداینکه صنعت هوانوردی ما همیشه در تحریم بوده است اما هیچگاه نتوانسته‎اند این صنعت را زمین‎گیر کنند.

سعید اکبری، ادامه داد: البته ما منکر این نیستیم که در این صنعت دچار سختی و کاستی هستیم اما با اتکا به تخصص کارشناسان و پشتیبانی مسئولان توانسته‎ایم در مقابل تحریم ها ایستادگی ومقاومت کنیم  و این امر مرهون زحمات متخصصان عزیز صنعت هوانوردی در واحد الکترونیک هواپیمایی است و اعتماد به متخصصان داخلی همیشه در طول سال‎های گذشته دستاوردهای ملی خوبی برای ما داشته است. در ادامه مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی  نیز گفت: با اتکا به تعهد و تخصص مهندسان الکترونیک ما توانسته‎ایم رادارهای مهرآباد را عملیاتی و ایمنی و انجام پروازهای استاندارد را پایدار کنیم.

محمد حبیب‎الهی ادامه داد: این پروژه مطابق با دستورالعمل‎ها و استانداردهای بین‎المللی و بدون کمک از شرکت‎سازنده توسط کارشناسان خبره رادار و اتوماسیون صورت گرفت و اکنون رادار در مدار عملیاتی قرار دارد. مدیرکل فرودگاه مهرآباد نیز گفت: کاری که عزیزان الکترونیک انجام داده‎اند تقدیری در خور و شایسته می‎طلبد زیرا این یک اقدام ملی و تلاشی قابل توجه در زمینه خود کفایی است و من در فرودگاه مهرآباد به همکاران عزیزم که به دو صفت تعهد و تخصص زیبنده هستند افتخار می‎کنم.

میرسعید صفی‎نیا ادامه داد: فرودگاه مهرآباد در عرصه  صنعت حمل و نقل هوایی مثل دانشگاهی است که متخصصان متعهد را پرورش می‎دهد. در پایان این مراسم نیز از شش نفر از متخصصان الکترونیک شامل آقایان برهانی، رشنو، مشهدی، گودرزی، فراهانی و صفدری با تقدیم لوحی با امضای رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران  تقدیر شد.

منبع :    با اندکی اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو