پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هواپیمایی جرمنیا آلمان اعلام ورشکستگی کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 157323 // // //


هواپیمایی جرمنیا آلمان اعلام ورشکستگی کرد

شرکت هواپیمایی جرمنیا مستقر در آلمان تحت تاثیر ناتوانی در تامین فوری نیازهای مالی اعلام ورشکستگی کرد.


هواپیمایی جرمنیا آلمان اعلام ورشکستگی کرد

شرکت هواپیمایی جرمنیا (Germania) مستقر در برلین، پایتخت آلمان، یک ایرلاین نسبتاً کوچک برای انتقال و جابجایی مسافران در مسافت‌های تقریباً کوتاه برد است که در سال بیش از چهار میلیون مسافر را میان شهرهای مختلف با مسیرهای کوتاه و متوسط جابجا می‌کرده است.

این شرکت که به قیمت مناسب پروازهایش معروف بود، حالا در جدیدترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت thenational اعلام کرده است که به علت عدم توانایی در تأمین فوری نیازهای مالی و ضرر و زیان‌های گسترده دیگر قادر به ادامه فعالیت‌های خود نبوده و بنابراین اعلام ورشکستگی کرده است. بدین ترتیب این ایرلاین آلمانی با در اختیار داشتن بالغ بر ۳۷ فروند هواپیمای کوچک و بزرگ، تمامی پروازهای خود به مقاصد موردنظر را کنسل و لغو کرده است.

کارستِن بالکه، مدیر عامل شرکت جرمنیا، اظهار داشت که موفق به تلاش‌های مالی برای تکمیل نیازهای نقدینگی کوتاه مدت انجام نشده است. همچنین افزود که ما منتظر نتایج بهتر کاری بودیم و متاسفیم که جز اعلام ورشکستگی انتخابی دیگر نداشتیم. همچنین از این که کارکنان همه تلاش‌های خود را کرده و طی هفته های اخیر زیر فشار بودند، اظهار تاسف کرد او به نمایندگی از شرکت جرمنیا از مسافرانی که بلیط های خود را رزرو و خریداری کرده بودند، عذر خواهی کرد.
مشکلات مالی این ایرلاین از ماه ژانویه آغاز شد. با این حال عملیات پرواز لغو نشده بود و پروازها ادامه داشتند. صحبت همچنان از مذاکرات مالی موفق آمیز بود.
با این حال، در پایان ماه ژانویه معلوم شد که پرداخت حقوق ژانویه به کارمندان این ایرلاین به تأخیر افتاده است. این ایرلاین بخاطر افزایش قیمت سوخت با سختی مواجه شد.

شرکت هواپیمایی جرمنیا آلمان Germania Airline Company (هواپیمایی جرمانیا) در تاریخ ۱۹۷۸ میلادی تأسیس شده و از سال 2009 قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه برلین شونفلد قرار گرفت. این شرکت در حال حاضر به بیش از ۴۲ مقصد مختلف در قاره‌های آسیا و اروپا و شمال آفریقا پروازهای مسافربری و باربری انجام می‌دهد که به مقصد ایران نیز پرواز داشت و مسافران ایرانی متعددی را به سمت و سوی خود جذب کرده بود. فرودگاه برمن، فرودگاه بین‌المللی دوسلدورف، فرودگاه ارفورت-وایمار، فرودگاه هامبورگ و فرودگاه گاتویک از دیگر مراکز پرواز این خط هوایی آلمانی بودند،که با 22 فروند هواپیما به 42 مقصد پرواز مستقیم انجام می داد.

تکمیلی: در خصوص خبر ورشکستگی جرمنیا، اخبار خوشایندی به گوش رسید.
مدیر این ایرلاین کارمندانش را که تعدادشان به ١٧٠٠ نفر می‌رسد، خاطر یقین کرد، که تا آخر ماه مارچ از تامین حقوق و بیمه کامل خود برخوردارند.

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو