پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تهدید بمب‌گذاری در فرودگاه ماناس در قرقیزستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 157818 // // //


تهدید بمب‌گذاری در فرودگاه ماناس در قرقیزستان

در پی تهدید به یک بمب‌گذاری در فرودگاه بین‌المللی ماناس، روز گذشته این فرودگاه تخلیه شده و تدابیر امنیتی شدیدی در آن صورت گرفت.


تهدید بمب‌گذاری در فرودگاه ماناس در قرقیزستان

به نقل از آژانس خبری ملی قرقیزستان «خبر»، کمیته دولتی امنیت ملی قرقیزستان روز گذشته گزارشی مبنی بر اطلاعات غلط پیرامون یک بمب‌گذاری در فرودگاه بین‌المللی ماناس در بیشکک، پایتخت قرقیزستان منتشر کرد.

در نتیجه این اطلاعات غلط با ورود نیروهای امنیتی و خنثی‌کننده بمب، مواد منفجره و یا اشیاء مشکوک به بمب‌گذاری در این فرودگاه پیدا نشد. در حال حاضر نیروهای کمیته دولتی امنیت ملی در حال کار برای یافتن اشخاصی هستند که این اطلاعات غلط را به کمیته مذکور اعلان کرده و موجب خلل وارد شدن بر کار فرودگاه شده‌اند.

اطلاعات مربوط به بمب‌گذاری در این فرودگاه روز گذشته ساعت 14 از طریق ایمیل به فرودگاه ماناس ارسال شده بود. پس از آن مسافران و کارکنان سریعا از فرودگاه تخلیه شدند. پس از بازرسی نیروهای امنیتی در ساعت 17.40 فرودگاه مجددا به کار خود ادامه داد.

بنا بر اطلاعات اولیه به دست آمده از کمیته دولتی امنیت ملی، پیام مذکور از خارج از قرقیزستان به فرودگاه ماناس ارسال شده بود.

این در حالی است که صبح امروز نیز در پی گزارش دیگری در خصوص احتمال بمب‌گذاری در فرودگاه اوش، شهر دیگری در قرقیزستان، پروازهای این فرودگاه نیز با تاخیر صورت گرفتند.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو