پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آمادگی کمک به حمل و نقل هوایی همدان را داریم

تاریخ خبر: // کد خبر: 157822 // // //


آمادگی کمک به حمل و نقل هوایی همدان را داریم

کامران گردان ،رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان این که شورا آمادگی این را دارد که در بحث حمل و نقل هوایی در کنار مدیریت فرودگاه باشد گفت: با همکاری هم باید در راستای رونق و تقویت حمل و نقل هوایی استان تلاش کنیم.


آمادگی کمک به حمل و نقل هوایی همدان را داریم

کامران گردان ظهر امروز در کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با حضور رئیس و اعضای شورا به همراه مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری و اعضای کمیته گردشگری مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا در دفتر مدیرکل فرودگاه همدان پیرامون هم‌اندیشی در فرایند حمل و نقل هوایی و صنعت توریسم برگزار شد اظهار کرد:‌ اتفاقات و رویدادهای سال گذشته و امسال نشان داد که ما می‌توانیم در بحث جذب گردشگری موفق عمل کنیم و برای حضور گردشگران داخلی و مخصوصاً خارجی در همدان باید حمل و نقل هوایی را تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه شورا آمادگی این را دارد که در بحث حمل و نقل هوایی در کنار مدیریت فرودگاه باشد افزود: با همکاری هم باید در راستای رونق و تقویت حمل و نقل هوایی استان تلاش کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه فرودگاه همدان آنچه را که از عهده شورا و شهرداری برمی‌آید را در قالب پیشنهاد ارائه دهد تصریح کرد:‌ شورای شهر با تمام توان در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری همدان آمادگی کمک و حمایت را دارد.

برای خرید هواپیما بودجه در نظر گرفته شود

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و اداری شورای شهر همدان در این نشست اظهار کرد: اقدامات قابل قبولی در  ایجاد زیرساخت‌های فرودگاه همدان انجام شده و به یکی از بهترین فرودگاه‌های کشور بدل شده است.

سیدمسعود عسگریان افزود: همکاری و کمک متولیان امر از جمله مدیریت ارشد استان و نمایندگان مجلس باید برای تأمین بودجه جهت خرید یک فروند هواپیما تلاش کنیم و در اختیار استان قرار دهیم.

وی بیان کرد:‌ با قوانین جدید هواپیمای چارتری برای فرودگاه همدان اختصاص نخواهند داد و هواپیمای برنامه‌‌ای نیز به لحاظ عدم صرفه اقتصادی اعزام نخواهند کرد که در این صورت تمام زیرساخت‌های ایجاد شده بلااستفاده خواهند ماند.

فرودگاه همدان در غرب کشور بی‌نظیر است

در ادامه مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه محور توسعه هر استان  بخش حمل و نقل به ویژه بخش هوایی است گفت:‌ در فرودگاه همدان زیرساخت‌های خوبی  ایجاد شده است که از جمله آنها می‌توان توسعه و بهسازی سطوح پروازی باند نشست و برخاست هواپیما، ساخت ترمینال جدید، ترمیم و بازسازی ترمینال قدیم و اختصاص آن برای سفرهای حج، ساخت برج مراقبت، افزایش پارکینگ ساخت فاز نخست محوطه سازی؛ ساخت سازه جدید سر درب ورودی فرودگاه از جمله است.

سهراب کلوندی با بیان اینکه فرودگاه همدان در منطقه غرب کشور بی‌نظیر است اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته و ایجاد زیرساخت در راستای ایمن سازی پرواز و رضایت شهروندان بوده است.

وی به برقراری پروازهای همدان به مشهد، کیش و تهران اشاره کرد و گفت: در راستای رونق اقتصادی و گردشگری باید تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شود و تمام دستگاه‌های مرتبط با انسجام و همکاری در این راستا گام بردارند.

مدیر فرودگاه همدان به مشکلات فرودگاه همدان هم اشاره کرد و افزود: فرودگاه برای مواقع بحرانی نیازمند ایجاد راه دسترسی مناسب است.

وی در پایان تأکید کرد: فرودگاه همدان آمادگی همکاری با مدیریت شهری را دارد.

منبع : خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو