پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تأیید مرگ امیلیانو سالا با شناسایی جسد کشف شده در لاشه هواپیما

تاریخ خبر: // کد خبر: 158605 // // //


تأیید مرگ امیلیانو سالا با شناسایی جسد کشف شده در لاشه هواپیما

جسد یافت شده در هواپیمای یافت شده در بستر کانال مانش تعیین هویت و مشخص شد که متعلق به بازیکن پیشین تیم فوتبال کاردیف بوده است.


تأیید مرگ امیلیانو سالا با شناسایی جسد کشف شده در لاشه هواپیما

به نقل از BBC، بعد از دو روز از زمان پیدا شدن لاشه هواپیمای مفقود شده‌ای که قرار بود امیلیانو سالا، بازیکن سابق تیم فوتبال نانت را به کاردیف ولز ببرد، جسدی که در این هواپیمای در عمق 67 متری آب‌های کانال مانش پیدا شده بود تعیین هویت شد. طبق اعلام پلیس منطقه دورست در جنوب غربی انگلیس، جسد یافت شده متعلق به سالای 28 ساله است که دو هفته پیش قرار بود به ولز برود تا انتقال 15 میلیون پوندی‌اش به این تیم لیگ برتری را نهایی کند.

لاشه هواپیما روز یکشنبه هفته جاری در حالی پیدا شد که یک وجود یک جسد در آن مشخص بود اما به دلیل شرایط نامساعد جوی، عملیات بیرون کشیدن جسد به ساعات پایانی چهارشنبه موکول شد. جسد یافت شده روز پنجشنبه به منطقه پرتلند پورت انتقال داده شد و اعضای خانواده‌اش هویت او را تعیین کردند.

گفته شده که قرار بود کل لاشه هواپیما به سطح آب انتقال داده شود اما به دلیل شرایط جوی سخت بود فرآیند شناورسازی لاشه، این عملیات به کلی لغو شد. این در حالیست که هنوز جسد یا اثری از خلبان هواپیما یافت نشده است.

با تأیید مرگ امیلیانو سالا باشگاه کاردیف بیانیه‌ای برای تسلیت به خانواده این بازیکن آرژانتینی منتشر کرده و گروهی زیادی از بازیکنان نیز در فضای مجازی با خانواده مهاجم سابق نانت ابراز همدردی کرده‌اند.

در همین حال باشگاه نانت از کاردیف درخواست کرده است که بخش اول از رقم خرید سالا از این باشگاه فرانسوی را بپردازد. کاردیف قرار بود در مدت زمان 3 سال مبلغ خرید سالا را به نانت بپردازد اما با مفقود شدن وی از پرداخت بخش اول این مبلغ خودداری کرده است.

مهمت دالمان، مدیر باشگاه کاردیف درباره اختلافاتی که در مورد گران‌ترین خرید تاریخ این باشگاه به وجود آمده است، گفت: ما در حال حاضر باید به خانواده سالا احترام بگذاریم. الان زمان مناسبی برای صحبت در این باره نیست.

ظاهراً باشگاه نانت تهدید کرده است که اگر ظرف مدت 10 روز بخش اول از رقم فروش سالا را دریافت نکند، از کاردیف شکایت خواهد کرد. یک منبع در باشگاه کاردیف گفته که این باشگاه به قراردادش با نانت متعد خواهد ماند. هنوز اما مشخص نیست که آیا این جابجایی تحت پوشش بیمه بوده است یا نه.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو