پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تمام قطعات مورد نیاز هواپیماهای نظامی در داخل کشور تولید می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 158867 // // // //


تمام قطعات مورد نیاز هواپیماهای نظامی در داخل کشور تولید می شود

امیر سرتیپ دوم خلبان محمد جعفر تک ،فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی گفت: توان داخلی در تولید قطعات هواپیما به برکت انقلاب اسلامی و با تلاش جوان ایرانی وجود دارد و در حال حاضر تمام قطعات مورد نیاز هواپیماهای نظامی در داخل کشور تولید می شود


تمام قطعات مورد نیاز هواپیماهای نظامی در داخل کشور تولید می شود

امیر سرتیپ دوم خلبان «محمد جعفر تک»، در جمع  کارکنان نیروی پدافند هوایی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: توان نظامی و اجرایی خوبی در نیروهای مسلح ایران وجود دارد و نیازهای نظامی کشور در داخل توسط نیروی انسانی ایرانی تامین می شود.

فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی افزود: توان داخلی در تولید قطعات هواپیما به برکت انقلاب اسلامی و با تلاش جوان ایرانی وجود دارد و در حال حاضر تمام قطعات مورد نیاز هواپیماهای نظامی در داخل کشور تولید می شود و نیازی به دیگر کشورها نیست.

وی ادامه داد: پدافند هوایی در سرنگونی هواپیماهای دشمنان و پیروزی در نبردهای هوایی نقش موثر و مستقیمی داشته است و توان و ظرفیت این یگان همانند سایر یگان های نظامی به حدی رسیده که تبدیل به قدرت نظامی مهمی در بین کشورهای دنیا شده است.

امیرسرتیپ تک با اشاره به رژه ی حماسی  نیروی هوایی ارتش در اوایل انقلاب تصریح کرد: این اقدام حرکت موثر و کوبنده ای به نظام سلطنتی طاغوت بود و استکبار جهانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای دست یابی به منافع خود  تمام امکانات را برای جنگ نظامی علیه ایران اسلامی بکارگرفته که نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد.

وی به پاسخ کوبنده نیروی هوایی ارتش علیه رژیم بعث عراق اشاره کرد و گفت: پس از حرکت نظامی عراق علیه نیروی هوایی ایران، این یگان نظامی با اعزام ۱۴۰ فروند هواپیما به رژیم بعث حمله وحشیانه آن ها پاسخ داد که این حمله نظامی منجر به ضربه سنگینی به رژیم بعث عراق شد و نیروی هوایی عراق طی ماه ها دیگر قادر به فعالیت نبود./

منبع : خبرگزاری شبستان


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو