پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اجرای حرکات نمایشی توسط جنگنده‌های «میگ ۲۹»، «صاعقه» و «سوخو ۲۲»

تاریخ خبر: // کد خبر: 159048 // // //


اجرای حرکات نمایشی توسط جنگنده‌های «میگ ۲۹»، «صاعقه» و «سوخو ۲۲»

هواپیماهای میگ ۲۹، صاعقه و سوخو ۲۲ در حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به پرواز درآمده و به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.


اجرای حرکات نمایشی توسط جنگنده‌های «میگ ۲۹»، «صاعقه» و «سوخو ۲۲»

حجت‌الاسلام و المسلمین «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش صبح امروز یکشنبه ۲۱ بهمن با حضور در پایگاه شهید لشگری، از نمایشگاه «اقتدار هوایی نیرو‌های مسلح» بازدید کرد.

حجت‌الاسلام محمدحسنی در بدو ورود به این نمایشگاه، با حضور در جایگاه شهدا، به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام ادای احترام کرد.

وی از غرفه‌های اورهال، پهپاد‌های سپاه و ارتش، اداره بهداشت و درمان و… بازدید و از طریق رادیو «اقتدار» مستقر در این نمایشگاه، ضمن گفتگو با مردم و دعوت آنان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت گفت: ان‌شاءالله با حضور پرشور مردم عزیز، شریف و مقاوم ایران اسلامی، فردا راهپیمایی با شکوهی را شاهد خواهیم بود و بار دیگر حقانیت ملت بزرگ کشورمان و ناامیدی دشمنان و مستکبران اثبات خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش همچنین نمایشگاه اقتدار نیرو‌های مسلح را نماد استقلال، خودکفایی، خودباوری، اتحاد و انسجام ملی توصیف کرد.

در این بازدید که امیر سرتیپ واحدی نیز حضور داشت، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور در آلرت با خلبانان دیدار و گفتگو کرد.

تیزپروازان نیرو‌های هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هواپیما‌های میگ ۲۹، صاعقه و سوخو ۲۲ در حضور حجت‌الاسلام محمدحسنی به پرواز درآمده و به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.

منبع : میزان


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو