پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تامین قطعات یکی از مشکلات صنعت هوایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 159133 // // // //


تامین قطعات یکی از مشکلات صنعت هوایی

شادمهر کاظم‌زاده با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای ایجاد کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی میان ایران و اروپا، گفت: قطعاً در شرایط کنونی باید از هر روشی برای دور زدن تحریم‌ها و کمک به اقتصاد کشور استفاده کنیم


تامین قطعات یکی از مشکلات صنعت هوایی

شادمهر کاظم‌زاده با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای ایجاد کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی میان ایران و اروپا، گفت: قطعاً در شرایط کنونی باید از هر روشی برای دور زدن تحریم‌ها و کمک به اقتصاد کشور استفاده کنیم.

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره‌شهر در خانه ملت ادامه داد: یکی از مشکلات و دغدغه‌های صنعت هوایی کشور در شرایط کنونی تامین قطعات است، با توجه به تحریم‌ها، تجهیزات هواپیما از راه‌های غیر رسمی تامین می‌شود، از این رو ایجاد کانال‌های مالی از جمله کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی می‌تواند به بهبود تبادل اقتصادی جهت خرید و تامین تجهیزات و قطعات هواپیما به صورت رسمی بیانجامد.

وی تصریح کرد: امروز تحریم‌ها ضربه زیادی به بخش هواپیمایی کشور وارد کرده و آنها با مشکلات بسیاری رو به رو هستند، حال ایجاد کانال مالی میان ایران و کشورهای اروپایی از جمله انگلیس، فرانسه و آلمان می‌تواند موجب توسعه اقتصادی کشور شود.

کاظم‌زاده ادامه داد: قطعاً در شرایط جنگ اقتصادی باید از تمام راهکارها جهت مقابله با دشمنان استفاده کرد، ایجاد کانال مالی ویژه حمل‌ونقل هوایی می‌تواند به تحقق این مسئله بیانجامد.

وی تصریح کرد: امروز ایرلاین‌ها با کمبود شدید هواپیما مواجه هستند و این مسئله فعالیت شرکت‌های هواپیمایی را با خطر مواجه کرده به طوری که در شرایط کنونی برخی از فرودگاه‌ها فعال بوده اما هیچ هواپیمایی در آن تردد نمی‌کند.

منبع : بورس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو