پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قول مساعد «آتا» برای افزایش پروازهای فرودگاه بیرجند

تاریخ خبر: // کد خبر: 162455 // // //


قول مساعد «آتا» برای افزایش پروازهای فرودگاه بیرجند

هادی سلامی ،مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری و مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی جهت افزایش پروازها از فرودگاه بیرجند قول مساعد داد.


قول مساعد «آتا» برای افزایش پروازهای فرودگاه بیرجند

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری و مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی جهت افزایش پروازها از فرودگاه بیرجند قول مساعد داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خراسان جنوبی، مدیرکل فرودگاه های استان در این جلسه گفت: طی سال های جاری زیرساخت های مناسبی در  فرودگاه بیرجند فراهم شده و این فرودگاه آمادگی پذیرش 48 پرواز در طول یک شبانه روز را دارد.

هادی سلامی ضمن درخواست بیس شدن یک پرواز در فرودگاه بیرجند افزود: در صورت بیس کردن هواپیما در فرودگاه بیرجند نخستین پرواز رفت ابتدای صبح و پرواز برگشت انتهای شب برقرار می شود و می توان دیگر مسیرها مانند کیش را که از ظرفیت مسافر خوبی برخوردار هستند برقرار کرد.

در این جلسه همچنین مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای پتانسیل‌های خوبی در زمینه‌های مختلف به ویژه در حوزه افزایش پرواز است گفت: با توجه به درخواست های مکرر هم استانی ها به دنبال برقراری  پروازها به دیگر مراکز کشور همچون کیش هستیم.

 فرهادی افزود: خراسان جنوبی به دلیل داشتن فرصت های مناسب سرمایه گذاری جهت حضور سرمایه گذاران و همچنین وجود بازارچه های مرزی نیازمند افزایش پروازها به مقصد تهران است.

در پایان این جلسه مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا جهت افزایش پروازها از فرودگاه بیرجند قول مساعد داد و مقرر شد برنامه پیشنهادی افزایش پروازهای اداره کل فرودگاه های استان مورد بررسی قرار گیرد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو