پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استعفا و بازنشستگی مهندس گرجی + صحت پیش بینی ایرلاین پرس از تغییر احتمالی ۴ مدیرعامل؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 164445 // // // // //


استعفا و بازنشستگی مهندس گرجی + صحت پیش بینی ایرلاین پرس از تغییر احتمالی ۴ مدیرعامل؟

سایت ایرلاین پرس در حدود یک ماه پیش از تغییر احتمالی مدیرعامل های چهار شرکت هواپیمایی صحبت کرده بود. اولین نشانگان صحت این پیش بینی ها با استعفا و بازنشستگی مهندس گرجی ، مدیر عامل محترم آسمان ، آشکار گردید. نکته جالب داستان این جاست که تحلیل های صورت گرفته در خصوص این پیش نگری ها عموما بشکل باواسطه و بی واسطه، به سمع و نظر برخی از این مدیران رسیده است.


استعفا و بازنشستگی مهندس گرجی + صحت پیش بینی ایرلاین پرس از تغییر احتمالی ۴ مدیرعامل؟

سایت ایرلاین پرس در حدود یک ماه پیش از تغییر احتمالی مدیرعامل های چهار شرکت هواپیمایی صحبت کرده بود. اولین نشانگان صحت این پیش بینی ها با استعفا و بازنشستگی مهندس گرجی، مدیر عامل محترم آسمان، آشکار گردید.

شنیده ها از حدود یک ماه پیش و بعد از تغییر هیات مدیره شستا ، حاکی از آن بود که مهندس گرجی مدیرعامل محترم شرکت هواپیمایی آسمان که حدود ۷ ماه پیش منصوب شده بودند ،کنار گذاشته می شوند . برخی از شنیده ها هم ، خبر از استعفای ایشان می داد.
رسانه ای شدن پیش نگری های سایت ایرلاین پرس، باعث موضع گیری هایی چند در حوزه هوانوردی شده بود. با انتشار خبر بازنشستگی و استعفای مهندس گرجی،مدیرعامل محترم شرکت آسمان ،بنظر می رسد که راست آزمایی لازم در خصوص پیش نگری های سایت ایرلاین پرس بوقوع پیوسته باشد.

مجددا و بشکل تاکیدی عرض می گردد که انتشار این نوع اخبار به معنای قطعی بودن هیچ رویدادی نبوده و به هیچ وجه قصد تضعیف مدیر یا مدیران خاصی وجود ندارد (هشدار به سو استفاده کنندکان واژه تشویش اذهان عمومی و دادن آخرین اخطار به این معدود ماهی گیران شناسایی شده از آب های گل آلود). نکته جالب داستان اینکه، این پیش نگری ها مبتنی بر سناریوسازی و تحلیل راهبردی رویدادها صورت پذیرفته و بعضا نتایج تحلیل ، در اولین فرصت ممکن به مدیران مربوطه(بشکل باواسطه و بدون واسطه) و قبل از وقوع رویداد عزل و نصب، اعلام گردیده است.

 

اختصاصی سایت ایرلاین پرس

منابع مورد استفاده در خبر استعفای مهندس گرجی: کانال تلگرامی مرجع هوانوردی پارسی // کانال تلگرامی کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو