پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرقت جواهرات مسافران در فرودگاه لندن! + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 165549 // // //


سرقت جواهرات مسافران در فرودگاه لندن! + فیلم

ویدئوی تهیه شده در فرودگاه هیتروی لندن لحظه سرقت وسایل با ارزش و جواهرات چند مسافر غنایی را لحظاتی پس از فرود هواپیما در این فرودگاه نشان می دهد.


سرقت جواهرات مسافران در فرودگاه لندن! + فیلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه سرقت جواهرات و کیف چند گردشگر را در فرودگاه هیتروی لندن، پایتخت انگلیس به تصویر می‌کشد. این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته فرودگاه تهیه شده است نشان می‌دهد این گردشگران لحظاتی پس از فرود هواپیما در این فرودگاه و در حالی که در مقابل یک فروشگاه موبایل ایستاده بودند مورد سرقت این زوج انگلیسی قرار می‌گیرند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که سارقان “دانیل کندی” ۵۴ ساله به همراه “دنیس بلبورن” ۴۵ ساله در حالی که مشغول خوش و بش با این چند گردشگر غنایی هستند پول، جواهرات و پاسپورت آن‌ها را به سرقت می‌برند.

این سارقان پس از این سرقت با یک خودرو از فرودگاه لندن گریختند. پلیس کلانشهر لندن با استفاده از دوربین‌های مداربسته فرودگاه اقدام به شناسایی سارقان کرد و ظرف ۴۸ ساعت پس از این سرقت این زوج سارق به همراه “رایان کندی؛ پسر ۱۹ ساله آن‌ها را دستگیر کرد. پلیس سارقان را در محل زندگی شان دستگیر کرد. این زوج سارق پس از انجام سرقت به سمت پارکینگ فرودگاه رفته و در حالی که پسر آن‌ها پشت فرمان قرار داشت فرودگاه را ترک کردند.

این تیم سه نفره گردشگرانی را که احتمال می‌رفت دارای وسایل باارزش باشند مورد هدف سرقت قرار می‌دادند. این سه نفر روز دوشنبه در دادگاه Isleworth Crown حاضر شدند. بنا به رای دادگاه دانیل کندی به جرم سرقت، رانندگی با یک گواهینامه و بیمه نامه به دو سال و هشت ماه زندان محکوم شد. او همچنین تا ۱۶ ماه حق رانندگی نخواهد داشت. همسر او دنیس بلکبورن نیز به جرم سرقت به ۱۲ ماه زندان و همچنین ۲ سال حبس تعلیقی محکوم شد. رایان پسر این زوج نیز به جرم مشارکت در سرقت به ۱۲ ماه زندان و ۱ سال منع از رانندگی محکوم شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو