پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قرارداد آسمان با بوئینگ را مانند برجام پاره کردند

تاریخ خبر: // کد خبر: 165856 // // // //


قرارداد آسمان با بوئینگ را مانند برجام پاره کردند

ولی آذروش ،مدیرعامل آتیه صبا عنوان کرد: حدود یکسال گذشته در این شرکت قرارداد خرید 30 فروند هواپیمای بوئینگ با حضور وزیر وقت رفاه و مقامات ارشد بویئنگ به امضا رسید اما بلافاصله بعد از مسئله برجام، این قرارداد را مانند برجام پاره کردند.


قرارداد آسمان با بوئینگ را مانند برجام پاره کردند

مدیرعامل آتیه صبا عنوان کرد: حدود یکسال گذشته در این شرکت قرارداد خرید 30 فروند هواپیمای بوئیگ با حضور وزیر وقت رفاه و مقامات ارشد بویئگ به امضا رسید اما بلافاصله بعد از مسئله برجام، این قرارداد را مانند برجام پاره کردند.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، ولی آذروش در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان عنوان کرد: شرکت هواپیمایی آسمان در طی این سال‌ها فراز و نشیب بسیاری طی کرده است.

وی در ادامه اضافه کرد: بنده به مدت 8 سال در تخصصی‌ترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی یعنی کمیسیون عمران سابقه فعالیت داشته ام از همین‌رو به طور کامل در جریان مشکلات هواپیمایی آسمان و سایر ایرلاین‌ها و صنعت هوایی هستم.

مدیرعامل آتیه صبا با بیان این‌که دشمن ما به صورت علنی مردم ما را نشانه گرفته‌اند، بیان کرد: برخی مطرح می‌کنند که آن‌ها با مردم ایران کاری ندارند بلکه هدفشان مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است در صورتی که چنین نیست چرا که مردم پشتوانه مسئولان نظام هستند.

وی به قرارداد هواپیمایی آسمان و بوئینگ اشاره کرد و گفت: حدود یک‌سال گذشته در این شرکت قرارداد خرید 30 فروند هواپیمای بوئیگ با حضور وزیر وقت رفاه و مقامات ارشد بویئگ به امضا رسید اما بلافاصله بعد از مسئله برجام، این قرارداد را مانند برجام پاره کردند؛ یعنی به ملت ما و امنیت ما بی‌احترامی کردند.

آذروش ابراز کرد: این قرارداد در راستای افزایش امنیت مردم ایران بسته شده بود. قراردادی که برای خرید هواپیما با بوئیگ بسته شد برای خرید هواپیمای جنگی نبود اما آن‌ها امنیت مردم ما را نشانه گرفتند.

او اظهار داشت: آسمان با تمام مشکلاتی که پیش‌رو داشت از بین 14 ایرلاین فعال در صنعت حمل و نقل هوایی رتبه اول ارائه خدمات در  صنعت هوایی کشوری را به خودش اختصاص داد و این امر اتفاقی نیست.

آذروش با تاکید بر این‌که تعمیرات هواپیما توسط مهندسان  همین شرکت در حال انجام است، بیان کرد: در این شرایط امروز صنعت هواپیمایی را سر پا نگه داشتن و ارائه خدمات کمی و کیفی به مردم کار آسانی نیست از همین‌رو همه ما باید شبانه‌روز پای کار بیاستیم.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو