پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تمدید مجوز IOSA هواپیمایی آسمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 165943 // // // // //


تمدید مجوز IOSA هواپیمایی آسمان

تمدید مجوز آیوسا IOSA شرکت هواپیمایی آسمان توسط انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی(یاتا) صورت گرفت.


تمدید مجوز IOSA هواپیمایی آسمان

تمدید مجوز آیوسا IOSA شرکت هواپیمایی آسمان توسط انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی(یاتا) صورت گرفت. این شرکت برای هفتمین مرتبه مداوم موفق به تمدید مجوز IOSA گردیده و نام این شرکت بزرگ هواپیمایی تا دسامبر سال ۲۰۲۰ در لیست اعضای شرکت های هوائی تجاری یاتا (IATA) مجدداً ثبت شد.

این مجوز، یکی از برترین و ارزشمندترین مجوزهای بین المللی قابل کسب توسط شرکت های هواپیمایی تجاری بوده که فقط در صورت حصول اطمینان از پیاده سازی صحیح استانداردهای مرتبط به سیستم های کنترل و مدیریت عملیات برای یک شرکت هوایی قابل صدور خواهد بود که اعتبار آن نیز برای دو سال میباشد.

تطابق با استانداردهای یاتا و طی نمودن این ممیزی و اخذ مجوز آیوسا از سال ۲۰۰۶ توسط یاتا برای تمام خطوط هوایی الزامی و طراحی شد و ضامن بقای اعضاء در یاتا کسب این گواهینامه می باشد همچنان که اصلی ترین هدف آن؛ نظارت بیشتر و دقیق تر بر عملکرد ایرلاین ها بوده و در عین حال؛ ارتقای ایمنی و کیفیت بخشی پروازهایشان جزو دیگر اهداف اصلی این فرآیند به حساب می آید.

بازرسی IOSA شرکت هواپیمایی آسمان توسط ۵ نفر از بازرسان بین المللی شرکت ممیزی کننده Wake-Qa از کشور انگلیس در حوزه های مختلفی همچون مدیریت ، عملیات ، دیسپچ ، خدمات پرواز ، خدمات فرودگاهی ، خدمات بار ، کامو ، فنی و حراست به جهت حصول اطمینان از انطباق با استانداردها به مدت ۵ روز در سال ۱۳۹۷ انجام پذیرفته که در نهایت با تایید نظام کیفی یاتا مبنی بر اثربخشی تحلیل ریشه ای و پیشنهادات اصلاحی جهت مغایرت های مورد مشاهده در طول بازرسی؛ منجر به صدور گواهینامه آیوسا و ثبت اسم شرکت هواپیمایی آسمان در وبسایت یاتا شد که مسرت بخش و غرورآفرین هست.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی iranasemanairliness


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو