پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | خط پروازی ساری – تبریز در فرودگاه دشت ناز دایر می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 168140 // // //


خط پروازی ساری – تبریز در فرودگاه دشت ناز دایر می شود

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: مسیر پروازی ساری – تبریز و بالعکس از ۱۱ فروردین در فرودگاه دشت ناز ساری راه اندازی می شود.


خط پروازی ساری – تبریز در فرودگاه دشت ناز دایر می شود

سعدالله وطن‌خواه اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی، فرودگاه‌های مازندران اقدامات لازم را در جهت ارائه تسهیلات و خدمات پروازی و فرودگاهی به مسافران و گردشگران نوروزی را آغاز کرده است و به منظور آماده سازی محیطی و استقبال از پروازها و مسافران نوروزی، پروژه‌های بهسازی و محوطه نوسازی و مبادی ورودی به ترمینال‌ها، اصلاح مسیر و زیباسازی محوطه و مسیرهای دسترسی آغاز شده و انشاللّه تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اشاره به اینکه با آغاز سال نو در ترمینال‌های فرودگاه‌های سه گانه استان (ساری – نوشهر – رامسر) سفره هفت سین با ذائقه و رسوم ایرانی و باستانی گسترده خواهد شد و همزمان با ورود اولین مسافران سال نو آئین سنتی سرنانوازی و استقبال از مسافران اجرا می‌شود افزود: پروژه‌های عمرانی و بهسازی حداکثر تا ۲۸ اسفندماه ۹۷ به اتمام خواهد رسید و کارهای باقی مانده نیز برای امکان سرویس مطلوب به مردم متوقف خواهیم ساخت.

وطنخواه همچنین به افزایش پروازها در مسیرهای نوشهر – تهران، نوشهر -مشهد و شیراز – نوشهر توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر و آسمان از فرودگاه نوشهر و همه روزه رامسر – تهران توسط شرکت هواپیمایی آسمان و ایران ایر اشاره کرد و گفت: برای اولین بار از ۱۱ فروردین ماه ۹۸ پرواز در مسیر ساری – تبریز و بالعکس نیز چهارشنبه‌های هر هفته راه اندازی خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران افزود: هواپیمایی بومی وارش هم روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته مسیر ساری – کیش را به مسیرهای پروازی خود اضافه کرد. مهندس وطن خواه افزود: به منظور ایجاد نشاط و روحیه مسافران اجرای المانهایی با چشم اندازهای بهار و نوروز در محوطه اجرا می‌شود و تمامی جداول رنگ آمیزی می‌شود و ورودی ترمینال‌ها گل آرایی و به سبزه آراسته می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو