پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تعلیق پروازهای جت ایرویز هند به مقصد ابوظبی …

تاریخ خبر: // کد خبر: 171911 // // // //


تعلیق پروازهای جت ایرویز هند به مقصد ابوظبی …

مشکلات مالی شدید جت ایرویز هند که منجر به تعلیق بسیاری از پروازهای این شرکت، شامل پروازهای دوبی شده بود، حالا این شرکت هواپیمایی را وادار به لغو پروازهای خود به ابوظبی کرده است.


تعلیق پروازهای جت ایرویز هند به مقصد ابوظبی …

به نقل از عربین بیزنس، مشکلات مالی شدید جت ایرویز هند که منجر به تعلیق بسیاری از پروازهای این شرکت، شامل پروازهای دوبی شده بود، حالا این شرکت هواپیمایی را وادار به لغو پروازهای خود به ابوظبی کرده است.

این خط هوایی پنج‌شنبه گذشته، به علت زمین‌گیر شدن وسیع هواپیماهای خود که- مستقیماً بر شریک سرمایه‌گذار آن، هواپیمایی اتحاد ابوظبی، که ۲۴ درصد سهام شرکت را در اختیار دارد، تأثیر گذاشت – برخی از پروازهای خود از دوبی به دهلی و بمبئی را کنسل کرد.

سخنگوی جت‌ایرویز در بیانیه‌ای به عربین بیزنس گفت: به علت مشکلات عملکردی، جت ایرویز تعدادی از پروازهای خود به ابوظبی و از ابوظبی را کنسل کرد. همه میهمانان اتحاد که از این اقدام متأثر شده‌اند با سایر پروازهای اتحاد جایگزین خواهند شد و یا می‌توانند پول خود را پس بگیرند.

جت ایرویز همچنین ۴ هواپیما را هم به علت ناتوانی در پرداخت اقساط لیزینگ آنها زمین‌گیر کرد که به این ترتیب تعداد کل هواپیماهای زمین‌گیر شده این شرکت به ۳۶ فروند رسید.

هیأت‌مدیره هواپیمایی اتحاد، هفته گذشته تصمیم‌گیری در مورد تزریق نقدینگی بیشتر به جت ایرویز، برای پرداخت اقساط وام‌ها را به تعویق انداخت. البته هفته گذشته این هواپیمایی هندی توانست موافقت دریافت ۳۰۰ میلیون دلار وام از بانک ملی پنجاب را به دست بیاورد.

 

با اندکی تلحیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی IRANATM


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو