پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | علت بازدید اسفندیاری از فرودگاه گرگان چه بود؟ + گزارش تصویری

تاریخ خبر: // کد خبر: 172867 // // //


علت بازدید اسفندیاری از فرودگاه گرگان چه بود؟ + گزارش تصویری

پس از وقوع سیل خسارت بار و متاسفانه تخریب گر استان گلستان، جمعی از مقامات کشوری و لشکری با هدف تسریع در امور امداد رسانی، عازم استان شدند. در این بین شاهد عزیمت مهندس اسفندیاری عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها ، به گلستان بودیم. ورای هزینه های این سفر، افکار عمومی منتظر انتشار علل و اهداف و همچنین دستاوردهای این سفر استانی هستند.


علت بازدید اسفندیاری از فرودگاه گرگان چه بود؟ + گزارش تصویری

پس از وقوع سیل خسارت بار و متاسفانه تخریب گر استان گلستان، جمعی از مقامات کشوری و لشکری با هدف تسریع در امور امداد رسانی، عازم استان شدند. در این بین شاهد عزیمت مهندس اسفندیاری عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها، به گلستان بودیم. ورای هزینه های این سفر، افکار عمومی منتظر انتشار علل و اهداف و همچنین دستاوردهای این سفر استانی هستند.

نگاه بدبینانه به سفر مهندس اسفندیاری، متمرکز بر تحمیل هزینه هایی بر بیت المال، برای نمایش و اعلام حضور مدیران شرکت فرودگاه ها در عرصه امدادرسانی سیل گلستان است. معتقدین به این نگاه بیان می دارند که کلیه دستورات و هماهنگی ها را می شد بشکل تلفنی و از راه دور انجام داده و نیازی به حضور فیزیکی مهندس اسفندیاری در فرودگاه گرگان نبود. این عده، عکس های منعکس شده در سایت شرکت فرودگاه ها را دلیلی بر نمایشی و فرمایشی بودن این سفر دانسته اند.

گروه موافق این سفر معتقدند که، اسفندیاری برای تشکر از کارکنان خدوم فرودگاه گرگان و افزایش انگیزه ها و دلگرمی های پرسنل، به استان سیل زده گلستان سفر کرده است. آشنایی نزدیک با مشکلات دارای اولویت اجرا و مداخله گری مدیریتی سریع و فعال توسط ایشان، می تواند به تقویت فعالیت های امدادرسانی در استان منجر شود.

بر اساس این دو نگاه، ضروری است که، شرکت محترم فرودگاه ها در خصوص اهداف، علل و ضرورت های این سفر توضیح داده و گزارشی از دستاوردها و عملکردهای ایشان منتشر سازد. بدلیل کم شنوایی و بی توجهی های عدیده مسبوق به سابقه روابط عمومی محترم شرکت فرودگاه ها(ادله اثباتی آن ، تعداد زیاد درخواست های رسانه ای بدون جواب) ، خواهشمندیم ، مدیرعامل محترم ، راسا دستور پیگیری بدهند.

نکته قابل توجه دیگر، نایلکسی است که ابتدا (در هنگام پیاده شدن) در دستان مهندس اسفندیاری قرار داشته، سپس در تصاویر بعدی در دستان مدیرکل محترم فرودگاه های استان گلستان قرار گرفته و در نهایت به یکی از همراهان سپرده شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اختصاصی سایت ایرلاین پرس

تصاویر برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو