پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | وضعیت مطلوب فرودگاه های کشور/ اولویت ما،طرح های خدمت رسان به مردم در فرودگاههای پر ترافیک است

تاریخ خبر: // کد خبر: 172962 // // //


وضعیت مطلوب فرودگاه های کشور/ اولویت ما،طرح های خدمت رسان به مردم در فرودگاههای پر ترافیک است

سیاوش امیرمکری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید نوروزی از فرودگاه مشهد عنوان کرد که وضعیت فرودگاه های کشور مطلوب است و در عین حال تلاش می کنیم که وضعیت را بهبود بخشیم.


وضعیت مطلوب فرودگاه های کشور/ اولویت ما،طرح های خدمت رسان به مردم در فرودگاههای پر ترافیک است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید نوروزی از فرودگاه مشهد عنوان کرد که وضعیت فرودگاه های کشور مطلوب است و در عین حال تلاش می کنیم که وضعیت را بهبود بخشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری با اعلام این خبر توضیح داد:  ۵۴ فرودگاه کشور تحت مالکیت و مدیریت شرکت هستند و یکی از وظایف اصلی ما ارایه خدمات به مسافران فرودگاه های کشور است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: ارایه خدمات در فرودگاه منوط به تلاش موثر همکاران فرودگاهی شرکت و نیز سایر ارگان ها و سازمان های فعال در فرودگاه است و آنچه درباره عملکرد فرودگاه قضاوت می شود، نتیجه تلاش جمعی همه ی فعالان در حوزه فرودگاهی است.
وی افزود: سطح خدمات فرودگاه های کشور مطلوب است ولی تلاش می کنیم که سطح خدمات را هر چه بیشتر ارتقا دهیم.
امیرمکری درباره وضعیت فرودگاه مشهد نیز گفت: برای توسعه فرودگاه برنامه ریزی شده و مرحله به مرحله بر اساس طرح جامع تدوین شده برای این فرودگاه قدم برداشته می شود. خوشبختانه با وجود آمار بالای پرواز و حجم بالای مسافر زیرساخت های در شان مسافران و زایران فراهم شده و ما نیز پیگیر حمایت از تسریع روند توسعه ای این فرودگاه هستیم.
وی با اشاره به اینکه فرودگاه مشهد در ارایه خدمات به مسافران رتبه دوم را دارد، عنوان کرد:از طرح های اولویت دار فرودگاه مشهد حمایت می کنیم و امیدواریم که بتوانیم در سطح فرودگاهی و هوانوردی تجهیزات و امکانات بهتری را برای این فرودگاه فراهم کنیم.
امیرمکری همچنین گفت: اختصاص منابع لازم به طرح های اولویت دار شش فرودگاه بزرگ کشور که بیشترین خدمات را ارایه می دهند در اولویت برنامه های حمایتی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران است.

مدیرعامل شرکت شب گدشته برای بازدید و بررسی فعالیت های نوروزی و خدمت رسانی وارد فرودگاه مشهد شد و امروز هم در جمع مدیران مسائل و موضوعات فرودگاه را بررسی و بر خدمت رسانی هرچه بهتر به زایران و مسافران نوروزی تاکید کرد.

 

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو