پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دریافت سند مالکیت تمام اراضی فرودگاه بوشهر در سال ۹۸

تاریخ خبر: // کد خبر: 173707 // // //


دریافت سند مالکیت تمام اراضی فرودگاه بوشهر در سال ۹۸

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر دریافت سند مالکیت تمام اراضی فرودگاه در سال ۹۸ را یکی از مهمترین برنامه‌های امسال عنوان کرد.


دریافت سند مالکیت تمام اراضی فرودگاه بوشهر در سال ۹۸

کمال دهقان منشادی در معرفی مهمترین برنامه‌های اداره کل در سال ۹۸ گفت: در سال جاری ساختمان اداری و سپاه فرودگاه بوشهر را به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع توسعه و بهسازی و زیباسازی ترمینال‌ها را با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال انجام می‌دهیم.

وی بیان کرد: پروژه زهکشی و فاضلاب را با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریالی و حصارکشی دیوار فرودگاه گناوه را با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال اجرا می‌کنیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر افزود: این اداره کل با داشتن ۱۴ مامورسرا، فضای آموزشی کافی و نیز شبیه ساز برج مراقبت دارای ظرفیت توسعه دوره‌های آموزشی است که در این راستا برای برگزاری هرچه بیشتر دوره‌های آموزشی صنعت فرودگاهی و هوانوردی در فرودگاه بوشهر تلاش می‌شود.

منشادی با اشاره به برگزاری اولین مانور مشترک دریایی هوایی کشور در فرودگاه بوشهر در سال ۹۶، گفت: سال ۹۸ قرار است مانور کامل طرح اضطراری فرودگاه بوشهر برگزار شود. همچنین یکی از اولویت‌های ما اجرای طرح‌های ارتقای کیفیت خدمت رسانی فرودگاه‌ها (ASQ) و نیز پیگیری دریافت گواهینامه فرودگاه است.

وی همچنین با اشاره به آمادگی کامل ارگان‌های مختلف فرودگاه برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی عنوان کرد: سیستم‌های کمک ناوبری و تاسیسات و نیز تمام امکانات ترمینالی بررسی شده اند. گلکاری و زیباسازی فرودگاه نیز انجام شده وبا برپایی سفره هفت سین و برگزاری آیین‌های ملی به استقبال از مسافران می‌رویم.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو