پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشف مواد مخدر از یک شاهزاده سعودی دیگر در فرودگاه بیروت

تاریخ خبر: // کد خبر: 174443 // // //


کشف مواد مخدر از یک شاهزاده سعودی دیگر در فرودگاه بیروت

یک شاهزاده سعودی دیگر به اتهام همراه داشتن مواد مخدر در فرودگاه بیروت برای ساعاتی بازداشت شد.


کشف مواد مخدر از یک شاهزاده سعودی دیگر در فرودگاه بیروت

«یوسف بن سعود بن عبد العزیز آل سعود» شاهزاده سعودی دیگری است که جمعه شب در فرودگاه بیروت از او مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط اما ساعاتی بعد آزاد شد.

بر اساس گزارش وبگاه روزنامه «الاخبار»، ساعتی بعد از بازداشت، برخی از مقامات مسئول گفته‌اند با توقیف این شاهزاده در فرودگاه بیروت مشخص شده که  وی مواد مخدر به همراه ندارد و اجازده داده شده وارد لبنان شود، اما منابع امنیتی و قضایی لبنان تأکید کردند که این شاهزاده مقداری موارد مخدر به همراه داشته که گفته برای استعمال شخصی است و پس از مداخلات سیاسی از طرف یک مرجع رسمی عالی‌رتبه آزاد شده است.

خبرگزاری لبنان نیز شب گذشته اعلام کرد که یک شاهزاده سعودی به دلیل مظنون شدن به وی برای همراه داشتن مواد مخدر، در فرودگاه بیروت بازداشت شده اما وی حاضر نشده تن به تفتیش بدهد و این شاهزاده به افسر قضایی تحویل داده شده است.

این اولین باری نیست که یک شاهزاده عربستانی به دلیل قاچاق مواد مخدر در فرودگاه بیروت توقیف می‌شود، خبرگزاری ملی این کشور (NNA) آبانماه دو سال پیش (1394) گزارش داد یک شاهزاده سعودی قصد داشته حدود دو تن مواد مخدر از لبنان به عربستان قاچاق کند.

این محموله متعلق به «عبدالمحسن بن ولید بن عبدالمحسن بن عبدالعزیز» بود که شامل 24 بسته و هشت چمدان حاوی مواد مخدر از نوع کپتاگون می‌شد و قرار بود به مقصد «منطقه حائل» (در شمال غرب عربستان)‌ قاچاق شود (جزئیات بیشتر).

عربستان با برخی شخصیت‌های نزدیک به خود در لبنان تلاش زیادی کرد تا این شاهزاده را از سیستم قضایی لبنان نجات دهد؛ این کشور قصد داشت قاچاق این دو تن موارد مخدر را به دوش «یحیی الشمری» یکی از همراهان شاهزاده بازداشت‌شده بیندازند تا الشمری به تنهایی مدت زندان را بگذراند.

عبدالمحسن، بعد از بازداشت به دلیل محموله مواد مخدر در فرودگاه بیروت، در رسانه‌های این کشور به «شاهزاده کپتاگون» معروف شد.

 

منبع : خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو