پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایجاد مرکز روسی آموزش و تمرینات بالگردی در ونزوئلا

تاریخ خبر: // کد خبر: 174630 // // //


ایجاد مرکز روسی آموزش و تمرینات بالگردی در ونزوئلا

روسیه یک مرکز آموزش و تمرینات بالگردی به منظور اجرای دوره‌های تخصصی پرواز با انواع بالگردهای ساخت روسیه در شرایط امن و وضعیت استاندارد در ونزوئلا راه اندازی کرد.


ایجاد مرکز روسی آموزش و تمرینات بالگردی در ونزوئلا

بخش مطبوعاتی شرکت «راس‌ آبارون اکسپورت» روسیه اعلام کرد که مراسم آغاز به کار مرکز آموزش و تمرینات بالگردی با مشارکت متخصصان روسی و ونزوئلایی روز جمعه، 29 ماه مارس (9 فروردین) برگزار شد.

بر اساس توافق دو طرف، در این مرکز متخصصان ونزوئلایی که دوره آموزشی خود برای دریافت حق آموزش پرواز را در فدراسیون روسیه سپری کرده‌اند، تجهیزات مختلف برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و دوره‌های تمرینات ویژه پرواز با بالگردهای روسی در این باره را در اختیار خواهند داشت.

در شرکت «راس‌ آبارون اکسپورت» یادآور شده‌اند که امکانات این مرکز به خلبانان ونزوئلایی کمک می‌کند تا دوره های تخصصی پرواز با انواع بالگردهای “میگ” ساخت روسیه در شرایط امن و واقعی و وضعیت استاندارد را فراهم می‌کند و در عین حال هزینه‌های آموزش خلبانان را نیز کاهش می دهد.

بر اساس این اطلاعات، ونزوئلا از سال 2015به یکی از بزرگترین شرکای روسیه در عرصه همکاری‌های نظامی فنی در منطقه آمریکای لاتین تبدیل شده است.

در حال حاضر فناوری‌های بالگردی روسیه در ونزوئلا، نه تنها در عملیات علیه قاچاقچیان، بلکه در اقدامات شناسایی و اطفاء آتش سوزی جنگل‌ها، فعالیت‌های نجات و تخلیه در مناطق آسیب دیده از حوادث طبیعی و همچنین تحویل کالاهای انسان دوستانه به مناطق دور افتاده این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو