پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جابه‌جایی بیش از 100 هزار مسافر نوروزی توسط شرکت هواپیمایی قشم

تاریخ خبر: // کد خبر: 179609 // // //


جابه‌جایی بیش از 100 هزار مسافر نوروزی توسط شرکت هواپیمایی قشم

پروازهای ویژه نوروز 98 هواپیمایی قشم از 25 اسفندماه سال گذشته تا 15 فرودین ماه با انجام 979 پرواز داخلی و خارجی و جابه‌جایی 109 هزار 638 مسافر ادامه داشت.


جابه‌جایی بیش از 100 هزار مسافر نوروزی توسط شرکت هواپیمایی قشم

پروازهای ویژه نوروز 98 هواپیمایی قشم از 25 اسفندماه سال گذشته تا 15 فرودین ماه با انجام 979 پرواز داخلی و خارجی و جابه‌جایی 109 هزار 638 مسافر ادامه داشت.

به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم، این شرکت در ماه‌های آخر سال با عملیاتی کردن و افزودن سه فروند هواپیما به ناوگان فعال پروازی خود در مجموع با 12 فروند هواپیما تعداد 109 هزار و 638 مسافر را در فرودگاه‌های داخلی و خارجی جابه‌جا کرده است.

پروازهای داخلی هواپیمایی قشم از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و سایر فرودگاه‌های کشور در مجموع، تعداد 569 پرواز منتج به جابه‌جایی 45 هزار و 907 مسافر و همچنین انجام پروازهای بین‌المللی هواپیمایی قشم از فرودگاه امام (ره) و سایر فرودگاه‌های خارجی نیز در مجموع تعداد 410 پرواز با جابه‌جایی 63 هزار و 731 مسافر است.

بنابر این گزارش، این شرکت در ایام نوروز با انجام روزانه حدود 50 پرواز داخلی و خارجی با ناوگان های ملکی خود شامل هواپیمای ایرباس ۶۰۰-۳۰۰، ایرباس ۳۲۰ ، فوکر ۱۰۰  و آر-جی در خدمت مسافرین نوروزی بوده است.

به طور میانگین ۷۴.۷۷ ٪ پروازهای شرکت هواپیمایی قشم در مسیرهای داخلی و خارجی ایام نوروز به موقع انجام شده  که با توجه به شرایط جوی و ترافیک فرودگاهی در ایام پر سفر، آمار قابل توجهی است.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو