پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام ۳۱۹ سورتی پرواز در مناطق سیل‌زده لرستان؛ ۳۰۰ بیمار منتقل شدند

تاریخ خبر: // کد خبر: 179941 // // //


انجام ۳۱۹ سورتی پرواز در مناطق سیل‌زده لرستان؛ ۳۰۰ بیمار منتقل شدند

حسینعلی رفایی ،رئیس سازمان اورژانس لرستان گفت: در جریان امدادرسانی به مردم سیلاب زده استان ۳۱۹ سورتی پرواز انجام و ۳۰۰ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.


انجام ۳۱۹ سورتی پرواز در مناطق سیل‌زده لرستان؛ ۳۰۰ بیمار منتقل شدند

حسینعلی رفایی ،در رابطه با فعالیت‌های اورژانس لرستان در امدادرسانی به سیل زدگان پلدختر اظهارداشت: پیگیری اعزام تکنسین و آمبولانس‌های اورژانس از شهرستان ازنا و خرم‌آباد برای پوشش بیماران شهرستان سیل زده معمولان و راه‌اندازی مجدد شبکه ارتباط رادیویی بیسیم اورژانس پلدختر توسط واحد ارتباطات رادیویی وفناوری اطلاعات اورژانس استان در سایت مخابراتی چول که به علت سیلاب قطع شده بود از جمله اقداماتی بود که در این ایام انجام گرفت.

وی به پیگیری جهت اعزام سه فروند بالگرد سازمان اورژانس کشور برای امداد رسانی به مردم سیل زده استان اشاره کرد و افزود: اورژانس لرستان از 12 تا 26 فروردین با 319 سورتی پرواز 300 بیمار و مصدوم منتقل کرد.

رئیس سازمان اورژانس لرستان با اشاره به انتقال 516  نفر از مردم سیل زده به مناطق امن، روستاها و یا فرودگاه عنوان کرد: طی 14 روز عملیات امدادرسانی، 43 گروه پزشکی و پرستاری  اعم از  متخصص جراحی عمومی، ارتوپدی، نورولوژی، متخصص داخلی، متخصص قلب، متخصص  زنان و زایمان، پزشک عمومی،کادرپرستاری، ماما و تکنسین دارویی از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان و بسیج جامعه پزشکی به مناطق سیل زده اعزام شد.

وی ارسال دارو، تجهیزات و لوازم بهداشتی و شیرخشک به مناطق سیل زده توسط بالگردهای اورژانس هوایی لرستان به مناطق سیل زده را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد و گفت: در مدت مذکور  13 بیمار دیالیزی و 91 مادرباردار از مناطق سیل زده مختلف استان به بیمارستان‌های لرستان ومناطق امن استان منتقل شدند.

 

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو