پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لزوم بهره‌مندی پلیس از فناوری‌های نوین در تامین امنیت ناوگان مسافری کشور

تاریخ خبر: // کد خبر: 179990 // // //


لزوم بهره‌مندی پلیس از فناوری‌های نوین در تامین امنیت ناوگان مسافری کشور

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: اولویت پلیس پیشگیری نیروی انتظامی تامین امنیت ترمینال‌های مسافری کشور و حفظ آرامش مسافران با بهره مندی از فناوری‌های نوین است.


لزوم بهره‌مندی پلیس از فناوری‌های نوین در تامین امنیت ناوگان مسافری کشور

سردار محمد شرفی در جلسه هماهنگی با عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: کسب رضایت مسافران در ترمینال‌های مسافری با برقراری نظم و آرامش و ایجاد شرایط مطلوب برای خدمت رسانی مسئولان این پایانه‌ها از اولویت‌های پلیس است؛ رسیدن به اولویت‌ها نیازمند ایجاد بستر‌های مناسب و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها خصوصا بهره مندی از فناوری‌های نوین است.

وی با بیان اینکه روش‌های سنتی پاسخگوی نیاز‌های عصر حاضر نیست، تاکید کرد: برای پاسخگویی به نیاز‌های امروز باید از تکنولوژی و فناوری‌های الکترونیکی بهره‌مند شد؛ بهره مندی از این تکنولوژی‌ها مستلزم پشتیبانی سازمان‌های حفاظت شونده با پلیس است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به موفقیت‌های صنعت هوایی در کسب رضایت مسافران گفت: همه دست اندرکاران این صنعت، شبانه روز در تلاش هستند که شرایط مطلوبی را برای استفاده بهینه مردم از امکانات موجود فراهم کنند.

وی افزود: کارکنان پلیس فرودگاه‌های کشور نیز در این رضایتمندی مردم سهیم هستند، آنان در کنار سایر بخش‌های این صنعت تلاش می‌کنند تا شرایط مطلوبی را برای مردم و کارکنان فراهم کنند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: پلیس فرودگاه‌های کشور ضمن برقراری نظم و امنیت در ایستگاه‌های مسافری، توفیقات قابل توجهی نیز در امر کشف جرایم و قاچاق کالا و ارز داشته‌اند.

سردار شرفی با قدردانی از همکاری و پشتیبانی تاثیرگذار مهندس عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشور و همکاران وی با کارکنان پلیس اظهار امیدواری کرد که این فرآیند در سال جاری نیز با قوت بیشتری ادامه داشته باشد.

 

منبع: میزان آنلاین


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو