پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تامین بالگردهای پرواز در شب نیازمند اعتبارات ویژه

تاریخ خبر: // کد خبر: 180940 // // // //


تامین بالگردهای پرواز در شب نیازمند اعتبارات ویژه

برپایی بیمارستان‌های صحرایی در مناطق سیل زده و ارسال محموله‌های دارویی و بهداشتی به این مناطق انجام شد اما نیاز به جدیت و کار بیشتر است ولی با توجه به حجم وسیع سیلاب در استان‌های مختلف می‌توان گفت عملکرد در این حوزه خوب بوده است


تامین بالگردهای پرواز در شب نیازمند اعتبارات ویژه

عباسعلی پوربافرانی ،عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: امکانات موجود کمک خوبی به مردم سیل زده کرد اما اورژانس کشور نیاز به بالگردهای پرواز در شب دارد و تهیه این امکانات نیازمند اعتبارات ویژه است.

او با بیان این مطلب اظهارکرد: حوزه بهداشت و درمان حوزه‌ای نیازمند به کمک‌هایی تخصصی است، ارتش، سپاه و جهادگران درمانی در سیل اخیر به کمک وزارت بهداشت آمده و توانستند بخشی از مشکلات را مرتفع کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان افزود: برپایی بیمارستان‌های صحرایی <Hospital Desks>در مناطق سیل زده و ارسال محموله‌های دارویی و بهداشتی به این مناطق انجام شد اما نیاز به جدیت و کار بیشتر است ولی با توجه به حجم وسیع سیلاب در استان‌های مختلف می‌توان گفت عملکرد در این حوزه خوب بوده است.

پوربافرانی خاطرنشان کرد: امکانات موجود کمک خوبی به مردم سیل زده کرد اما در جلسه‌ای که با دکتر کولیوند رئیس اورژانس کشور داشتیم درباره بالگردهای پرواز در شب صحبت شد که نیازمند اعتبارات ویژه‌ است و امیدواریم با اختصاص بودجه ویژه بتوان بخشی از این موضوع را پوشش داد.طبنا

 

منبع : شفا آنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو