پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اعتراض به تأخیر در گیت پروازهای خارجی فرودگاه امام + عکس

تاریخ خبر: // کد خبر: 181367 // // //


اعتراض به تأخیر در گیت پروازهای خارجی فرودگاه امام + عکس

تغییر زمان پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) به مناسبت روز ارتش و عدم اطلاع‌رسانی آن، سردرگمی، ناراحتی و اعتراض شدید مسافران را در پی داشت.صبح امروز مسافرانی که بلیت سفر خارجی استانبول در دست داشتند، پس از مراجعه متوجه تغییر زمان پرواز شدند و همین بی‌اطلاعی از تغییرات، با اعتراضاتی همراه شد. براساس این گزارش، این مسافران قصد داشتند پس از رسیدن به فرودگاه استانبول به مقصد دیگری پرواز کنند که طبق برنامه باید انجام می‌شد اما این ناهماهنگی و عدم اطلاع، سردرگمی و ناراحتی مسافران را در پی داشت.


اعتراض به تأخیر در گیت پروازهای خارجی فرودگاه امام + عکس

صبح امروز به‌مناسبت روز ارتش از ساعت هفت صبح تا ۱۱ پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) پذیرش نداشت.

صبح امروز مسافرانی که بلیت سفر خارجی استانبول در دست داشتند، پس از مراجعه متوجه تغییر زمان پرواز شدند و همین بی‌اطلاعی از تغییرات، با اعتراضاتی همراه شد.

براساس این گزارش، این مسافران قصد داشتند پس از رسیدن به فرودگاه استانبول به مقصد دیگری پرواز کنند که طبق برنامه باید انجام می‌شد اما این ناهماهنگی و عدم اطلاع، سردرگمی و ناراحتی مسافران را در پی داشت.

سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به رویدادی که هر سال در روز ارتش شاهد آن هستیم، باید دستورالعملی مبنی بر عدم فروش بلیط در ساعات ذکرشده به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ می‌کرد.

در این باره جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اگر تغییری در ساعات پروازی ایجاد شود، دو هفته قبل باید به شرکت‌های هواپیمایی اطلاعات لازم ارائه کنیم اما سازمان هواپیمایی ۲۰ روز قبل به ایرلاین‌های داخلی و خارجی اعلام کرد که فرودگاه‌ها به‌دلیل افزایش امنیت آسمان، با رژه هوایی ارتش، پذیرش نخواهند داشت.

وی افزود: بنابراین شرکت‌های هواپیمایی باید به مسافران خود اطلاع دهند که ساعات پروازی تغییر پیدا کرده است.

جعفرزاده در پاسخ به این سؤال که آیا نباید شرکت‌های هواپیمایی طبق زمان‌بندی رژه هوایی در ساعات دیگری اقدام به فروش بلیت به مسافران کنند، توضیح داد: شرکت‌های هواپیمایی باید این پیش‌بینی‌ها را با توجه به اعلام سازمان هواپیمایی می‌کردند.

سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: اگر مسافران نسبت به تخلفات شرکت‌های هواپیمایی اعتراضی داشته باشند، از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری، امکان ثبت این اعتراضات وجود دارد و به آن رسیدگی خواهیم کرد.

منبع : شعار سال


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو