پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مشکل پروازهای فرودگاه بجنورد نشان دهنده عدم وجود عدالت در توزیع خدمات ملی است

تاریخ خبر: // کد خبر: 181701 // // //


مشکل پروازهای فرودگاه بجنورد نشان دهنده عدم وجود عدالت در توزیع خدمات ملی است

محمدعلی شجاعی ،استاندار خراسان شمالی گفت: مشکل پروازهای فرودگاه بجنورد نشان دهنده عدم وجود عدالت در توزیع خدمات ملی است.


مشکل پروازهای فرودگاه بجنورد نشان دهنده عدم وجود عدالت در توزیع خدمات ملی است

محمدعلی شجاعی با اشاره به لغو مکرر پروازهای فرودگاه مرکز استان اظهار داشت: بنده و استانداری نگران پرواز برای استان نیستیم چراکه این مهم باید از سوی وزارت راه و مسئولین مربوطه در سطح کشوری مرتفع شود.

وی با بیان این که از توانمندی شخصی و ارتباطات خود برای فعال شدن پروازهای فرودگاه بجنورد استفاده نمیکنم افزود: این که بنده از ارتباطات خود در تهران برای رونق پرواز در استان استفاده نمی‌کنم به این دلیل است که باید تکلیف وزارت راه و شرکت هواپیمایی وابسته به آن در خصوص پرواز های خراسان شمالی مشخص شود.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به این مطلب که باید عدالت محوری در توزیع خدمات ملی برای استان‌ها رعایت شود تصریح کرد: اکنون در بحث پرواز عدالت برقرار نیست و خراسان شمالی از نعمت پرواز بی‌بهره است لذا در این خصوص مکاتباتی با وزارت راه و شرکت هواپیمایی وابسته به آن انجام شده اما تاکنون در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی انعقاد قرارداد و ارتباط با هواپیماهای شخصی را راه حل آخر فعال شدن پروازهای استان عنوان کرد و بیان داشت: طی هفته گذشته جلسات بسیاری با چارتر کننده‌های بزرگ در تهران برگزار شد اما این مهم در مرحله نهایی است و باید سازمان هواپیمایی وزارت راه دغدغه پرواز برای فرودگاه خراسان‌شمالی را داشته باشد.

شجاعی در پایان با بیان اینکه نمی‌خواهم از داشته‌های استان برای پروازهای فرودگاه بجنورد هزینه کنم٬ اضافه کرد: اگر قرار باشد از داشته‌های استان برای فرودگاه بجنورد هزینه شود، سازمان هواپیمایی کشور از بابت پرواز در خراسان‌شمالی خیالش راحت شده و هیچ‌گونه تعهد و دغدغه‌ای در این خصوص نخواهد داشت.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو