پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام مرحله چهارم تعمیر و نگهداری فلایت چک

تاریخ خبر: // کد خبر: 184112 // // //


انجام مرحله چهارم تعمیر و نگهداری فلایت چک

عبدالرحیم کاشف علیپور در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، ضمن تبریک 26 آوریل روز جهانی خلبان، از خلبانان مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی که پویایی صنعت هوانوردی را با بهره جویی تخصصی در پروازهای وارسی پرواز و همچنین انتقال دانش هوانوردی به جوانان و علاقه مندان این مرز و بوم عینیت بخشیده اید، قدردانی کرد.


انجام مرحله چهارم تعمیر و نگهداری فلایت چک

رییس مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی از انجام مرحله چهارم تعمیر و نگهداری هواپیمای فلایت چک و آغاز دوره جدید وارسی های پروازی دستگاه های کمک ناوبری فرودگاه های کشور خبر داد.

عبدالرحیم کاشف علیپور  ضمن تبریک 26 آوریل روز جهانی خلبان، از خلبانان مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی که پویایی صنعت هوانوردی را با بهره جویی تخصصی در پروازهای وارسی پرواز و همچنین انتقال دانش هوانوردی به جوانان و علاقه مندان این مرز و بوم عینیت بخشیده اید، قدردانی کرد.

وی همچنین از با اشاره به انجام فاز چهارم تعمیر و نگهداری هواپیمای فلایت چک گفت: این عملیات با تلاش متخصصان فنی مرکز وارسی پروازی در مدت زمان بالغ بر 10 روز کاری انجام شد و هفته گذشته به پایان رسید.

به گفته کاشف علیپور عملیات تعمیر و نگهداری فلایت چک به طور متوسط پس از 200 ساعت  پرواز انجام می شود که با انجام این مرحله از تعمیر و نگهداری، دوره جدید وارسی های پروازی فلایت چک آغاز شد.

وی اظهار داشت: بر این اساس چهارم اردیبهشت بررسی اولیه دستگاه های کمک ناوبری (دستگاه VOR/DME به همراه طرح ها و دستور العمل های پروازی) فرودگاه های نوشهر و ساری و ششم اردیبهشت و نیز عملیات فلایت چک سیستم های کمک ناوبری VOR/DME ایستگاه هوانوردی ده نمک انجام شد.

منبع :  با اندکی اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو