پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود اضطراری پرواز پاریس- بمبئی در فرودگاه اصفهان

تاریخ خبر: // کد خبر: 188207 // // //


فرود اضطراری پرواز پاریس- بمبئی در فرودگاه اصفهان

پرواز پاریس – بمبئی هواپیمایی joon فرانسه با ۲۶۷ نفر مسافر به دلیل نقص فنی و مشاهده دود در کاکپیت خلبان در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان فرود اضطراری داشت.


فرود اضطراری پرواز پاریس- بمبئی در فرودگاه اصفهان

پرواز شماره 218 پاریس – بمبئی هواپیمایی joon فرانسه با ۲۶۷ نفر مسافر به دلیل نقص فنی و مشاهده دود در کاکپیت خلبان در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان فرود اضطراری داشت.

سید محمد عمادی، مدیر روابط عمومی فرودگاه اصفهان، در این خصوص اظهار داشت: این هواپیما به دلیل نقص فنی در ساعت ۱۹ و ۲۵ دقیقه در فرودگاه اصفهان فرود اضطراری داشته است.

وی با بیان اینکه این هواپیما از پاریس به بمبئی در پرواز بوده است، ادامه داد: در حال حاضر بررسی علت نقص فنی این هواپیما در دستور کار است.

هدایت این هواپیما توسط پارسا، کنترلر مرکز کنترل فضای کشورمان به خوبی صورت گرفت.

به محض فرود اضطراری هواپیمای فرانسوی در فرودگاه اصفهان، پرسنل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما اقدام به انجام فعالیت های لازم از جمله خنک کاری چرخ ها و کنترل ایمنی هواپیما کردند.

هواپیمای ایرباس A340-300 هواپیمایی joon فرانسه به رجیستر F-GLZP که در مسیر پاریس به بمبئی که در ساعت ١٩:٢۵ مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه اصفهان شده بود، توسط متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی جمهوری اسلامی در فرودگاه اصفهان رفع نقص فنی شد و در ساعت ۰۱:۴۵ بامداد پنجشنبه اصفهان را به مقصد دبی ترک کرد.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از : خبرگزاری مهر (لینک 1)، (لینک 2) // کانال تلگرامی آژانس خبری هوانوردی (لینک 1)، (لینک 2)، (لینک 3) // کانال تلگرامی مرجع هوانوردی پارسی (لینک 1)، (لینک2)


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو