پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هما باید به عنوان بنگاه اقتصادی روی پای خود بایستد

تاریخ خبر: // کد خبر: 188899 // // //


هما باید به عنوان بنگاه اقتصادی روی پای خود بایستد

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: هما باید به عنوان یک بنگاه اقتصادی روی پای خود ایستاده و به سرعت به جلو حرکت کند.


هما باید به عنوان بنگاه اقتصادی روی پای خود بایستد

تورج دهقانی زنگنه در دیدار با خلبانان این شرکت گفت: هما باید به عنوان یک بنگاه اقتصادی روی پای خودش بایستد تا به سرعت به جلو حرکت کند. ما باید امکانات بالقوه را بالفعل و از تمام ظرفیت‌های شرکت استفاده کنیم. باید دست به دست هم دهیم و همانند یک تیم، هما را به جایگاه اصلی خودش بازگردانیم.

دهقانی زنگنه افزود: ما در یک جنگ اقتصادی هستیم. جنگی که از جنگ نظامی که ۸ سال داشتیم به مراتب پیچیده‌تر و راهکارش به مراتب سخت‌تر است. جمهوری اسلامی نه به تجهیزاتش بلکه به مردمش تکیه می‌کند. به ایمان مردمش و آن ایمان در دل شماست که در خط مقدم این جبهه هستید.

مدیرعامل هما با اشاره به پتانسیل موجود در بین کارکنان این شرکت افزود: هیچکس به تنهایی نمی‌تواند به مقصد برسد. اگر خلبان هما ارزش دارد، یقیناً متخصصان مهندسی و تعمیرات هم ارزش دارند و کارمندی هم که در دفتر فعالیت می‌کند ارزشمند است.

وی یادآور شد: ما باید همانند یک کوهنورد که می‌خواهد قله را فتح کند نوک قله را ببینیم. دامنه‌ها نباید ما را به هراس بیاندازد و پستی و بلندی‌ها نباید در دل ما وحشت ایجاد کند. وقتی به نوک قله نگاه کردیم یقیناً آن را تسخیر خواهیم کرد و با کمک شما به قله خواهیم رسید.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو