پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اولین انتصاب مدیرعامل جدید: قائم‌مقام «هما» کیست؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 188938 // // // //


اولین انتصاب مدیرعامل جدید: قائم‌مقام «هما» کیست؟

قائم مقام مدیرعامل جدید هما طی حکمی از سوی دهقانی زنگنه منصوب شد.


اولین انتصاب مدیرعامل جدید: قائم‌مقام «هما» کیست؟

قائم مقام مدیرعامل جدید هما طی حکمی از سوی دهقانی زنگنه منصوب شد.

در حکمی از سوی کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، حسن قاسمی استاد خلبان ایران‌ایر به سمت قائم مقام مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» منصوب شد.

وی در سال 74 در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه امیرکبیر فارغ‌التحصیل شد و از سال 64 آموزش خود را در رشته خلبانی آغاز و از سال 72 تا 84 کمک‌خلبان بود و در سال 84 خلبان شد.

کاپیتان حسن قاسمی 55 ساله است که بیش از 30 سال سابقه خلبانی دارد. در کارنامه کاری وی سابقه 15 سال معاونت عملیات پرواز ایران‌ایر دیده می‌شود.

در گذشته از خلبان حسن قاسمی به عنوان گزینه مدیرعاملی ایران‌ایر یاد می‌شد.

photo_2019-05-12_14-23-50

لازم به توضیح است که :

مدیر عامل “هما” در جلسه شورای معاونین در خصوص انتخاب کاپیتان قاسمی به این پست عنوان نمودند : خلبان قاسمی با توجه به سوابق خدمتی که در پست های معاونت عملیات و هیات مدیره شرکت داشتند ، کمک بزرگی در جهت تسریع انجام امور داخلی شرکت خواهند نمود .

زنگنه افزود: اینطور من با فراغ بال بیشتری می توانم به امور بیرونی شرکت درجهت رفع مشکلات آن و تعهداتی که درجلسه معارفه داده ام بپردازم . انتظار دارم که همکاری کامل با ایشان و دیگر انتصابات من داشته باشید و متوجه این مطلب باشید که من ممکن است بخشی از اختیاراتم را به قائم مقام یا معاونین و مدیران تفویض کنم لیکن مسئولیت تماما بر عهده اینجانب است و تصمیم نهایی را شخصا اتخاذ خواهم نمود.

🔸کاپیتان زنگنه ضمن تاکید مجدد بر لزوم همدلی و هماهنگی بین تمامی کارکنان در پیشبرد اهداف و منافع شرکت، بیان داشتند : کمیته ای در خصوص مباحث مالی، هزینه ها و درآمدهای شرکت تشکیل خواهد شد که لازم است همکاری همه جانبه در این موضوع انجام پذیرد. همچنین O.C.C شرکت (کشیک مدیریت) که در حال حاضر در حال فعالیت می باشد باید ارتقا یافته و جایگاه قوی تری نسبت به قبل پیدا کند .

🔸مدیر عامل “هما” در پایان سخنان خود در خصوص عملیات حج سال جاری بیان کردند : عملیات حج امسال یک پروژه ملی است . حج تمتع، آبروی جمهوری اسلامی ایران است و ما وظیفه آبروداری این پروژه ملی و مذهبی را بر عهده داریم. پس دست در دست هم، این وظیفه را به نحو احسن به پایان برسانیم .

منبع : تین نیوز / سایر منابع


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو