پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گزارش بازدید مدیر عامل “هما” از قسمت کیترینگ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 189005 // // // //


گزارش بازدید مدیر عامل “هما” از قسمت کیترینگ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

صبح امروز کاپیتان زنگنه ضمن بازدید از واحدهای عملیاتی و ستادی قسمت کیترینگ، ازنزدیک در جریان نحوه تولید، آماده سازی و تحویل سرویس های پذیرایی به پروازهای “هما” و سایر خطوط قرار گرفتند


گزارش بازدید مدیر عامل “هما” از قسمت کیترینگ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

صبح امروز کاپیتان زنگنه ضمن بازدید از واحدهای عملیاتی و ستادی قسمت کیترینگ، ازنزدیک در جریان نحوه تولید، آماده سازی و تحویل سرویس های پذیرایی به پروازهای “هما” و سایر خطوط قرار گرفتند.گزارش تصویری از این بازدید را مشاهده می نمایید:

 

_ بازدید از انبار کل ؛

 

_ واحد تولید ؛

 

_ قنادی ؛

 

_ هماهنگی و پشتیبانی ؛

 

_ آزمایشگاه تخصصی کیترینگ ؛

در ادامه مدیرعامل “هما” درجلسه ایی که باحضور مدیران این قسمت و معاونین شرکت در دفتر مدیرکل کیترینگ برگزار شد، شرکت نمودند .

در این جلسه سرکار خانم معراج، مدیرکل کیترینگ در خصوص میزان تولید و نحوه سرویس دهی به پروازهای شرکت و سایر خطوط توضیحاتی ارایه نمود. همچنین آقای فراهانی در مورد سرویس دهی توسط کیترینگ فرودگاه حضرت امام(ره) و ایستگاههای فعال شرکت مطالبی را بیان کردند.

مدیرعامل “هما” در این جلسه ضمن بیان اهمیت کیترینگ “هما” برای همه شرکتهای سرویس گیرنده گفت : از بُعد استراتژیک، کیترینگ باید به سمت تبدیل شدن به یک مرکز درآمد – هزینه حرکت نموده و براساس میزان هزینه، درآمد کسب نماید. ما باید با کمک هم و درقالب یک تیم منسجم ازنظر مالی طوری عمل نماییم تا کیترینگ اگر هم با فوریت به سودهی نمیرسد، به نقطه سربه سر رسیده و انشالله درآینده ، شرکتی تاسیس شود تا تمام کیترینگها در زیرمجموعه این شرکت جدید فعالیت نمایند.

کاپیتان زنگنه درخصوص اهمیت نقش مهمانداران و کیترینگ در پروازها افزود: پس از مهمانداران که یکی از شاخصه های مهم و ویترین اصلی شرکت هستند، کیترینگ و سرویس دهی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. نوع برخورد مهمانداران با مسافرین موجب احساس آرامش و امنیت آنها می شود. اضطراب مسافر با لبخند و راهنمایی صحیح مهماندار ازبین می رود. تمام زحمات وتلاشهای مجموعه شرکت در زحمات و نوع برخورد مهمانداران دیده می شود. همچنین نوع سرویس ارایه شده توسط کیترینگ درپروارها نیز برای مسافرین بسیار حائز اهمیت است. من نقطه نظرات مسافرین را می دیدم و شخصا به آنها زنگ میزدم و از نظرات آنها آگاه می شدم. برای مسافر نوع چیدمان سرویسها هم اهمیت دارد.

مدیرعامل “هما” در ادامه به توانایی وتوانمندی کیترینگ “هما” اشاره نمود و گفت : هیچ کیترینگی درایران ازنظر پتانسیل، تجهیزات و پرسنل متخصص با کیترینگ “هما” برابری نمیکند زیرا سطح استاندارد و نظارتهایی که در این قسمت انجام می شود در هیچ کیترینگی اتفاق نمی افتد.

🔸مدیرعامل هواپیمای جمهوری اسلامی ایران افزود: باید سعی کنیم با کمک هم کیفیت کیترینگ “هما” را ارتقا دهیم و ظرف مدت معقولی به نقطه سر به سر برسیم تا بتوانیم کیترینگ را به صورت شرکتی مجزا با درآمد وهزینه تبدیل کنیم که از سود آن “هما” نیز منفعت ببرد.

🔸مدیرعامل “هما” در پایان صحبتهای خود ضمن تاکید مجدد بر لزوم همدلی و هم افزایی دربین کارکنان شرکت گفت: شان همه ما دراین است که خدمت گزار مردم باشیم. مردم ولی نعمت ما هستند. ولی مسوولان از “هما” انتظاری بیش ازشرکتهای دیگر دارند که به حق می باشد و ما باید با همدلی و اتحاد انشاالله این کشتی را به مقصد برسانیم. در پایان توصیه ، شعار و پیشنهاد من به شما این است : یقینا شما می توانید. اگر شما نتوانید ، چه کسی می تواند .

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی IranAirChannel


دیدگاه خود را بنویسید

  1. امیر حسین صراف نوشته است:
    13:39 مورخه 23 ارد 98

    تبریک به روابط عمومی محترم هما بابت تهیه این گزارش تصویری درخور برای این #برند۷۵ساله ! ملی، صحنه آرایی و فیلم برداری حرفه ای، موزیک گذاری، تیتراژ و تدوین و در نهایت به اشتراک گذاری، آن هم در کمتر از چند ساعت؟! پس اگر بخواهیم می توانیم! امیدواریم که از این پس شاهد این قبیل گزارشات با کیفیت و در تمام سطوح عملیاتی و ستادی (و نه فقط پوشش خبری بازدیدها و جلسات مدیریت کلان مجموعه) باشیم، ممنون و خسته نباشید، عالی

    #lranAir75 #Homa #AmirSarrafبرچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو