پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اختصاص ۲هکتار از زمین‌ شهرک صنعتی تفرش برای فعالیت یک واحد تولیدی

تاریخ خبر: // کد خبر: 189237 // // //


اختصاص ۲هکتار از زمین‌ شهرک صنعتی تفرش برای فعالیت یک واحد تولیدی

سید علی آقازاده، استاندار مرکزی گفت: دو هکتار از زمین‌های شهرک صنعتی تفرش برای طرح توسعه یک واحد صنعتی تولید ظروف مواد غذایی مسافران هواپیما، در اختیار این واحد تولیدی قرار می گیرد.


اختصاص ۲هکتار از زمین‌ شهرک صنعتی تفرش برای فعالیت یک واحد تولیدی

 سید علی آقازاده عصر یکشنبه در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در شهرستان تفرش اظهار کرد: در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی امروز پیگیری‌های تحققات تصمیمات جلسه‌های گذشته انجام شد.

وی در رابطه با تفرش ادامه داد: آرامگاه پروفسور حسابی هویت شهر تفرش در بعد علمی است و امیدواریم بتوانیم پس از سال‌ها بازسازی این آرامگاه را به اتمام برسانیم.

استاندار مرکزی گفت: در بازدید اخیر معاون عمرانی وزیر کشور از شهرستان فراهان بنا بر تبصره یک بودجه شهرداری‌ها مقرر شد با توجه به اختصاص سهم ۱۱ درصد قیر سازمان شهرداری‌ها از حمل خوراک به پتروشیمی برای شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر، قیر مورد نیاز استان از این طریق تأمین شود و هرچه سریع‌تر این مهم اتفاق افتد، قیر استان و شهرهای استان زیر ۵۰ هزار نفر را می‌توان از این محل تأمین کنیم.

آقازاده گفت: پیگیری موضوع کمربندی جنوبی و شمالی تفرش را در دستور کار داریم و موضوع ساخت استخر تفرش به علت کمبودهای زیرساختی از موضوعات ضروری است و این پروژه با تخصیص بودجه از محل اعتبارات استانی باید به اتمام برسد.

استاندار مرکزی بیان کرد: برای طرح توسعه یک واحد صنعتی تولید ظروف مواد غذایی مسافرین هواپیما مقرر شد دو هکتار از زمین‌های شهرک صنعتی تفرش در اختیار این واحد تولیدی قرار گیرد.

آقازاده در ادامه به انتقال دستگاه دیتا سنتر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی بدون اطلاع استانداری به استان تهران گفت: ارزش این دیتا سنتر ۲۵ الی ۳۰ میلیارد تومان است و جزو تجهیزات ضروری استان در هنگام انتخابات به شمار می‌رود و هرچه سریع‌تر باید به استان بازگردانده شود. اگر این کار انجام نشود پیگیری لازم را از طریق نمایندگان مجلس انجام خواهیم داد.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو