پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دلیل ممنوعیت بادام زمینی در شرکت‌های هواپیمایی انگلستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 189334 // // // //


دلیل ممنوعیت بادام زمینی در شرکت‌های هواپیمایی انگلستان

شرکت سفرهای هوایی ارزان قیمت «ایزی جت» انگلستان اعلام کرد که فروش بادام زمینی در هواپیماهای این شرکت متوقف شده است. آنها قصد دارند تا با ممنوعیّت فروش بادام زمینی، از مسافرانی که به این ماده ی خوراکی حساسیّت دارند، محافظت کنند.


دلیل ممنوعیت بادام زمینی در شرکت‌های هواپیمایی انگلستان

در این چهارچوب، خطوط هوایی انگلستان مانند «بریتیش ایرویز» و شرکت «رایان ایر» ایرلندی ارائه و فروش مواد غذایی دارای بادام زمینی را ممنوع نکرده اند اما از مسافران خواسته اند در صورتی که کسی در هواپیما به این مواد غذایی حساسیت داشت، از آن نخورند.

شرکت سفرهای هوایی ارزان قیمت «ایزی جت» انگلستان اعلام کرد که فروش بادام زمینی در هواپیماهای این شرکت متوقف شده است. آن ها قصد دارند تا با ممنوعیّت فروش بادام زمینی، از مسافرانی که به این ماده ی خوراکی حساسیّت دارند، محافظت کنند.

این شرکت در بیانیه خود نوشت: ما فروش بادام زمینی را در سفرهای خود متوقف کردیم و در ماه آینده نیز محصولات دارای بادام زمینی و آجیل ها را از سفرهایمان حذف خواهیم کرد.

ایزی جت از مشتریانی که از حساسیّت به بادام زمینی رنج می برند، خواست قبل از سفر به آن ها اطلاع دهند تا به سایر مسافران درباره ضرورتِ عدمِ خوردن آجیل در هواپیما هشدار دهند و آن ها را باخبر سازند.

این شرکت انگلیسی گفت: سلامت همه مشتریان و خدمه مان و راحتی آن ها جزوی از اولویت های اصلی ما به شمار می رود، به همین دلیل به فکر راه حل هایی برای مسافرینی بودیم که از خوردن آجیل ها رنج می بردند.

بنا به گزارش «بی.بی.سی» شرکت های هواپیمایی، سیاست های متعددی را درباره ی خوردن بادام زمینی در سفرهایشان در پیش گرفته اند.

 

منبع : بیتوته

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو