پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مدیرعامل قشم‌ایر رفتنی شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 189451 // // //


مدیرعامل قشم‌ایر رفتنی شد

شنیده ها حاکی از آن است مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم استعفا داده است اما هنوز این هواپیمایی به صورت رسمی این موضوع را تائید و یا تکذیب نکرده است.


مدیرعامل قشم‌ایر رفتنی شد

از صبح امروز شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر کناره‌گیری محمود شکرآبی مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم منتشر شده؛ اما هنوز این شرکت هواپیمایی به صورت رسمی این موضوع را تائید و یا تکذیب نکرده است.

 محمود شکرابی در دی ماه سال 94 به عنوان مدیرعامل هواپیمایی قشم ایر منصوب شد و در سال 96 و در زمان اجرایی بودن برجام هواپیمایی قشم با بوئینگ برای خرید 10 فروند هواپیمایی MAX-737 تفاهنامه امضا کرد.

شکرآبی سوابق مدیریتی بازرگانی هواپیمایی در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، معاونت بازرگانی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و مدیریت عامل شرکت هواپیمایی نفت را در کارنامه خود دارد.

با تایید خبر استعفای شکرآبی از مدیریت قشم‌ایر، عنوان کرد که هنوز گزینه‌ای برای جانشینی وی در نظر گرفته نشده است.

هواپیمایی قشم در سال ۱۳۷۲ با اجاره کردن هواپیما فعالیت پروازی خود را با نام «فراز قشم» شروع کردو از سال ۱۳۷۵ با انعقاد قرارداد اجاره با مالکان هواپیماهای مسافری پهن پیکر پروازهای خود را در مسیرهای تهران- قشم، تهران- دبی و دیگر شهرهای ایران انجام داده‌است. در ابتدا پروازهای مسافری این شرکت با دو فروند هواپیما آغاز شد و شرکت توانست تا سال ۱۳۷۹ تعداد ۷ فروند هواپیما در اختیار گیرد. در سال ۱۳۸۵ مالکین تصمیم به واگذاری شرکت گرفتند و در نهایت در سال ۱۳۸۸ شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم متعلق به بابک زنجانی مالک این شرکت شد. در دی ماه 91 رسماً اسم شرکت از هواپیمایی فراز قشم به هواپیمایی قشم تغییر یافت. نهایتاً این شرکت در سال ۱۳۹۳ به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران واگذار شد.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو