پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هواپیما‌های باری در راه مازندران

تاریخ خبر: // کد خبر: 190661 // // //


هواپیما‌های باری در راه مازندران

استاندار مازندران خبر داد: مجوز فرود هواپیما‌های باری کارگو برای گسترش حمل و نقل هوایی این استان دریافت شد.


هواپیما‌های باری در راه مازندران

احمد حسین زادگان در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که پیش از ظهر امروز در استانداری برگزار شد گفت: بر اساس رایزنی‌های میان استانداری مازندران و سازمان هواپیمایی کشور، با هدف توسعه حمل و نقل بین المللی از این استان، مجوزفرود هواپیما‌های باری کارگو دریافت شد.
استاندار مازندران، وجود فقط پنج شرکت حمل و نقل زمینی و نیز شرکت‌های حمل و نقل دریایی را از موانع توسعه صادرات استان برشمرد و فزود: با افزوده شدن هواپیما‌های باری به ناوگان حمل و نقل هوایی، صادرات از مازندران به کشور‌های همسایه افزایش خواهد یافت.
حسین زادگان با ابراز نارضایتی از مورد توجه قرار نگرفتن ظرفیت معادن مازندران، از عقد تفاهم نامه به زودی میان سازمان زمین شناسی کشور و یک شرکت سرمایه گذار برای توسعه اکتشافات زمین شناسی در استان خبر داد و گفت: تحقیقات معدنی زمین شناسی برای ۳ پهنه مازندران تا پایان تابستان انجام می‌شود.
موسوی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این نشست با اشاره به تهیه گزارشی مبنی بر واگذاری و ادامه فعالیت ۵۰ واحد صنعتی کارآمد استان که به تملک بانک‌ها در آمده اند گفت: همه واحد‌های صنعتی تحت تملیک بانک، با مزایده و بر اساس ضوابط بانک مرکزی واگذار خواهند شد.
مهاجر رئیس اتاق بازرگانی صنعت معدن و تجارت مازندران به سهم ۶ هزار و ۷۰۰ تنی کیوی استان از مجموع صادرات ۱۲۳ هزار تنی کیوی پارسال کشور (۵ درصد) اشاره کرد و افزود: وجود بخش نامه‌های مشکل آفرین، بالا بودن تعرفه‌های صادراتی و نبود ثبات قیمت را از مهم‌ترین نگرانی‌های سرمایه گذاران بخش کشاورزی مازندران است.

منبع : صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو